11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Otice zaskočily Karlovice

34. J. Barát (p.) , 69. J. Sznapka , 84. J. Pristaš - 59. R. Láníček
0

Otice dokázaly překvapivě, ale zaslouženě porazit ambiciózního nováčka z Velkých Karlovic.

Otice se proti ambiciózním Karlovicím postaraly o překvapení kola. Domácí zaveleli k vítězství ve 34. minutě. Michal Smuda obhazoval v šestnáctce hostující zadáka, který zahrál hloupě rukou a Barát se z penaltového puntíku nemýlil – 1:0.

Po přestávce sice vyrovnal Láníček na 1:1, jenže muziku stále tvrdily Otice. O rozdílovou trefu se postaral Sznapka, když po ráně Pristaše dorážel balon do prázdné kasy – 2:1. Potřebná pojistka pak přišla šest minut před závěrečným hvizdem. Pristaš vletěl do totálně otevřené obrany a sólový nájezd dotáhl ke gólové tečce – 3:1.

TJ Otice
K. Weiss [-] - J. Barát [-] , L. Leifert [-] (87. D. Bukovský [-] ) , Š. Poštulka [-] (70. J. Kostera [-] ) , M. Smuda [-] (65. D. Tesař [-] ) , M. Hopp [-] , T. Kříž [-] , J. Sznapka [-] , T. Rezner [-] , J. Pristaš [-] , J. Byrtus [-]

Sokol Karlovice
E. Belej [-] - P. Šebesta [-] (51. J. Burda [-] ) , D. Belej [-] , V. Brožek [-] , S. Komuenho [-] , R. Láníček [-] (65. M. Nováček [-] ) , P. Guňka [-] , J. Holčák [-] , L. Rohel [-] , D. Raiskup [-] , M. Raiskup [-]

ŽK: 28. T. Rezner , 41. J. Barát - 86. S. Komuenho .
Počet diváků: 86. Rozhodčí: SEIPEL Jiří - ŠAFRÁN Martin, MORAVEC Roman.