5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Karlovice vyhrály derby

40. J. Burda , 49. J. Holčák (p.) , 90. R. Láníček
0

Hosté z Karlovic si odvážejí tři body z města Albrechtic za výhru 3:0.

Lépší start do zápasu měly Karlovice, které držely míč více na kopačkách. Po čtvrthodině se zjevil před Dardou Holčák, který jej vychytal. Za dalších deset minut Burda v nadějné pozici minul branku Albrechtic. Za chvíli Albrechtice vsítili branku, kterou rozhodčí neuznal pro ofsajd. Pět minut před poločasem se hosté ujali vedení, když jejich aut doletěl až do šestnáctky k Burdovi, který křižnou střelou rozvlnil síť domácí branky - 0:1.

Domácí se snažili ve druhé půli něco udělat s výsledkem. Jenže ve 49. minutě vyrobili další chybu, když domácí obránce Busoš stáhl v šestnáctce Fiebricha a Holčák se z nařízené penalty nemýlil - 0:2. V 71. minutě šel po červené pod sprchy hostující Komuenho a domácím se naskytla šance hrát přesilovku. Domácí pak Karlovice svírali, ale do vážnějších střeleckých příležitostí se nedostali. Hosté sázeli na rychlé brejky. Dva zahodili, a vyšel jim až ten třetí. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě Láníček - 0:3.

FK Město Albrechtice
Vladimír Ptáček (trenér): Výsledek vypadá jednoznačně, i když tak jednoznačné to nebylo. Doplatili jsme na chyby, kazili jsme spoustu míčů. Máme v sestavě dost mladých nezkušených kluků, kteří se musí ještě otrkat v mužském fotbale Zdroj: http://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/karlovice-uspely-v-derby-v-meste-albrechticich-20160906.html

Sokol Karlovice
Gustav Santarius (trenér): Jsem spokojený hrou i výsledkem. Tři body z venku se vždycky počítají, navíc to bylo derby. Pro mě to byl trochu jiný zápas, protože jsem v Albrechticích dlouho působil, teď jsem byl na jiné střídačce. Ale to je fotbalový život. Zdroj: http://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/karlovice-uspely-v-derby-v-meste-albrechticich-20160906.html

L. Darda [-] - M. Banovec [-] , M. Kopecký [-] , J. Kropáč [-] (50. R. Schramm [-] ) , J. Drahotušský [-] (84. R. Vávra [-] ) , L. Slaný [-] , R. Pavlíček [-] , L. Král [-] , A. Klepáček [-] , V. Charalambidis [-] , J. Bušos [-] (63. L. Pospíšil [-] )

E. Belej [-] - D. Belej [-] , J. Bačovský [-] , S. Komuenho [-] , J. Burda [-] , J. Holčák [-] , J. Adamec [-] , D. Raiskup [-] (62. R. Láníček [-] ) , T. Fiebrich [-] (88. P. Šebesta [-] ) , J. Melichárek [-] , M. Raiskup [-]

ŽK: 43. J. Bušos , 89. M. Kopecký - 75. J. Melichárek . ČK: 71. S. Komuenho .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KRZISCH Michal - TVRDÝ Zbyněk, ŠABACKÝ Filip.