11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

V zápasu nevalné úrovně vyhrály favorizované Žimrovice

0

Žimrovice potvrdily roli favorita a poslední Úvalno porazily.

Domácí družina ze Žimrovic měla vskutku raketový start do zápasu. Už v 7. minutě zahrával přímý kop Petr Martinák a David Hertel asi ze tří metrů trkl míč do sítě – 1:0. Pak se ale favorit přizpůsobil hře Úvalna. Až dvě minuty před přestávkou vyslal David Hertel časovaným pasem kupředu Rusňáka, který obstřelil hostujícího brankáře – 2:0.

Ve druhé půli se ovšem hostům podařilo v 55. minutě snížit z pokutového kopu, který proměnil Žitník – 2:1. Za dalších pět minut to ale opět bylo o dvě branky, když využil rychlý brejk Václav Škrobánek – 3:1. V 67. minutě pak našel Václav Škrobánek úplně volného Rusňáka, který prakticky zasunul balon do prázdné kasy – 4:1. Účet zápasu následně uzavřel Mitura - 4:2.