10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Slavkov nadále stoprocentní

0

Po bezbrankové první půli nasázel Slavkov soupeři tři branky a nadále proplouvá soutěži jako nůž máslem.

Fotbalisté Slavkova stále uhánějí za postupem, když zůstávají bodově stoprocentní. Proti Chomýži měli od začátku navrch. Hned v 8. minutě uvolnil Hruška šikovně Glogu, který protáhl gólmana Cochera. Vzápětí se zjevil ve výhodné pozici Dietrich a za překonaného Cochera musel zaskočit jeden z jeho spoluhráčů. Hosté mohli zničehonic udeřit ve 24. minutě, dalekonosná dělovka Tomáše Klementa naštěstí narazila do břevna. Slavkov se chvilku trápil, ale poté už znovu tlačil na pilu. Krásnou ránu Dietricha výtečně vyškrábl Cocher. Za pár vteřin Král vydláždil českou uličku pro Baláže, jenže slavkovský mladíček přepálil břevno. Poté se neujala ani hlavička Dietricha. Největší tutovku však zavraždil Cahel, který si naběhl na časovaný pas Krále, ale místo střely balon zasekl a v klíčovém momentu podklouzl.

Po přestávce se tedy Cahel pasoval do role nahrávače, když třikrát úspěšně asistoval. Vše odstartovala 48. minuta. Klement našel dobře postaveného Cahela a ten ještě celou akci vyšperkoval, protože naservíroval míč úplně volnému Schneiderovi – 1:0. Chomýž se ani nestačila vzpamatovat, když znovu inkasovala. Dietrich uvolnil Cahela, po jehož centru parádně zavěsil talentovaný dorostenec Baláž – 2:0. Hosté nic nebalili, jenže Hudský s Moravcem si ve stoprocentních šancích vylámali zuby na pozorném brankáři Machelovi. Do zápasových statistik tedy naposledy promluvil Slavkov. Cahel nabil balon Dietrichovi a ten nadvakrát pokořil Cochera – 3:0.