8.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Černá série Úvalna pokračuje

0

Úvalno nadále pokračuje v rozpačitých výkonech, tentokrát doma vůbec nestačilo na Velké Heraltice.

Velké Heraltice si v Úvalnu s chutí zastřílely, když odevzdaného soupeře počastovaly šesti gólovými údery. Hosté rozjeli svou kanonádu v 7. minutě. Zemborski nastartoval do křídla Adama Rolného a ten vyzval ke skórování svého bratra Miroslava Rolného – 0:1. O pět minut později si sourozenci prohodili úlohy, takže Adam Rolný zvyšoval na 0:2. Domácí ale přispěchali s rychlou odpovědí, o niž se postaral Mitura – 1:2. Velké Heraltice se posadily zpět do sedla ve 36. minutě, kdy Zemborski nádherným volejem zužitkoval centr Adama Rolného – 1:3.

Zkraje druhé půle opět úřadoval nezastavitelný Adam Rolný, který si naběhl na kolmici Jiřího Otipky a předvedl ukázkový hokejový blafák – 1:4. O chvíli později si navíc Jiří Otipka vyskočil na roh Adama Rolného a bylo to už 1:5. Dalekonosný pokus Ryšky ovšem znamenal snížení hrozivého stavu na 2:5. Tečku za sobotním zápasem však napsali znovu hosté, Adam Rolný tentokrát úspěšně asistoval Tesařovi – 2:6.