8.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Otice doma padly s Hošticemi

17. J. Barát (p.) - 27. M. Pluschke , 35. M. Čavera , 67. M. Janků , 78. F. David
0

Otice sice vedly po dvaceti minutách o jednu branku. Hoštice čtyřmi brankami skóre otočily.

Otice na vlastním stadionu schytaly nečekaný výprask od Velkých Hoštic. V úvodních minutách přitom vše probíhalo podle jejich not. Domácí se dostali do vedení po proměněné penaltě Baráta, která byla nařízena za ruku bránícího Stoczka – 1:0. Hosté ovšem prokázali bojovného ducha. Vyrovnání zařídil nestárnoucí Marcel Pluschke, když z pětadvaceti metrů při trestňáku nádherně vymetl šibenici – 1:1. Deset minut před přestávkou navíc Čavera proměnil otické zadáky ve slalomové tyče a otočil skóre na 1:2.

Velké Hoštice pokračovaly v sympatickém výkonu i ve druhém dějství. Jejich třetí zásah přidal Janků, který se nejrychleji probil k odraženému míči – 1:3. V závěrečné čtvrthodince se po přečíslení ještě radoval David, takže domácí byli definitivně na lopatkách – 1:4.