5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Otice srovnaly v závěru

0

Domácí se radovali již v 6.minutě zásluhou bombera Juchelky a po úspěšném zásahu Čandase už si favorit hýčkal náskok 2:0. Hosté se dostali zpět do zápasu po hrubce gólmana Cochera, který odkopl  míč pouze k Reznerovi, ten vzápětí orazítkoval tyčku a dorážející Tesař se nemýlil - 2:1. Po přestávce mohli definitivně rozhodnout Juchelka s Klementem, ale Otice těžké chvíle přečkaly a  minutu před koncem udeřily. Po rohovém kopu se vyšrouboval do vzduchu střídající Michael Smuda a přesnou hlavičkou zajistil hostům cenný bod za remízu 2:2.

Autor text: Jan Obludník

TJ Sokol Chomýž
J. Cocher [-] - D. Zeman [-] , V. Čandas [-] (72. T. Klement [-] ) , T. Hudský [-] , T. Vodička [-] (56. D. Čevela [-] ) , J. Klement [-] , T. Moravec [-] (86. J. Urban [-] ) , J. Schindler [-] , P. Baczke [-] , L. Klement [-] , L. Juchelka [-]

TJ Otice
K. Weiss [-] - Š. Poštulka [-] , L. Leifert [-] , M. Hopp [-] , D. Tesař [-] , T. Rezner [-] (61. M. Smuda [-] ) , J. Kostera [-] , J. Pristaš [-] (75. D. Bukovský [-] ) , M. Byrtus [-] , M. Váleček [-] , J. Byrtus [-]

ŽK: 84. D. Čevela - 4. L. Leifert , 30. J. Kostera , 36. T. Rezner , 85. D. Bukovský , 87. M. Smuda .
Počet diváků: 112. Rozhodčí: YEGHIAZARYAN Vachik - BYRTUS Ladislav, ROBENEK Bohumil.