10.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

--

Veřovice vyloupily Albrechtice

0

Úvod zápasu patřil domácímu mužstvu. V prvních patnácti minutách nás soupeř zatlačil před naší šestnáctku a jen díky několika pohotovými zákroky gólmana Petra Koňařika jsme tomuto tlaku odolali. V 17 min ale přišla naše chvíle. Po ose Košelík – Kupčák a poslední Honza Valošek, který se ocitl tváří v tvář domácímu gólmanovi, nezávahal, a levačkou ho prostřelil – 0:1. Od tohoto okamžiku již soupeř nebyl tak viditelně aktivní. My jsme hru vyrovnali a stále častěji se dostávali před soupeřovu bránu. Ale stav po prvním poločase se již nezměnil, i když oba soupeři měli nějaké možnosti ke skórován

Do druhé půle Albrechtice nastoupili se dvěma změnami oproti původní sestavě a zase se od prvních minut tlačili za vyrovnáním. Jenže jejich šance ztroskotali na dobře fungující obraně nebo našem brankáři. S přibývajícím časem byl prostor zadních řad domácích čím dál tím více otevřenější a my mohli zakládat protiútoky. V samotném závěru mohl Michal Hanko dvakrát rozhodnout, ale ani jednou nedokázal vstřelit branku. Poprvé jeho střela letěla mimo a druhý pokus zastavilo břevno domácí brány.