HAVLÍK Přemysl
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Václavovice - Slovan 3:4p. (2:1) 28.10. 14:00 -
Václavovice - Michálkovice 6:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Hrušov - Stará Bělá B 2:3 (2:2) 16.09. 15:30 -
Val. Bystřice - Kladeruby 2:0 (2:0) 10.09. 16:00 -
Václavovice - Pustkovec 6:2 (3:2) 02.09. 16:00 -
Koblov - Slovan 6:2 (4:0) 20.08. 16:30 -
Slovan - Dolní Lhota 1:11 (1:4) 10.06. 17:00 -
Polanka B - Václavovice 2:9 (2:6) 07.06. 17:30 -
Michálkovice B - Stará Bělá B 1:3 (1:1) 27.05. 17:00 -
Ova. Lhotka - Hrabová B 1:2p. (0:1) 16.04. 16:00 -
Slovan - Václavovice 0:6 (0:4) 08.04. 15:30 -
Hradec - Darkovičky 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Velká Polom - Vítkovice B 2:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
Starý Jičín - Tichá 0:3 (0:1) 22.05. 16:30 -
Slavia Opava - MFK Bruntál B 6:1 (3:0) 14.05. 16:30 -
Jindřichov - Krnov B 1:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
Skotnice - Kozlovice 0:2 (0:2) 06.11. 14:00 -
Hrabová - Bohuslavice 3:3 (1:2) 16.10. 14:30 -
Darkovice - Záblatí 0:3 (0:2) 09.10. 15:00 -
Štěpánkovice - Darkovičky 1:2 (1:1) 03.10. 15:00 -
Lískovec - Spálov 3:1 (2:1) 11.09. 16:00 -
St. Město F-M - Jablunkov 3:3 (2:2) 04.09. 16:00 -
Dolní Lhota - Michálkovice 7:1 (2:1) 03.10. 15:30 -
Ova. Lhotka - Hrabová B 8:1 (0:1) 13.09. 16:00 -
Vřesina B - Velká Polom 1:5 (0:0) 12.09. 16:00 -
Hošťálková - Val. Bystřice 3:1 (1:0) 06.09. 16:00 -
Markvartovice - Michálkovice 4:0 (0:0) 30.08. 17:00 -
Polanka B - Dolní Lhota 0:7 (0:4) 16.08. 11:30 -
Polanka B - Dolní Lhota 3:0 (1:0) 09.11. 13:30 -
Třebovice - Polanka B 3:2p. (1:1) 02.11. 14:00 -
Michálkovice - Polanka B 1:3 (0:1) 05.10. 15:00 -
Ova. Lhotka - Velká Polom 1:3 (0:1) 22.09. 16:00 -
Hrušov - Michálkovice 2:0 (0:0) 07.09. 16:00 -
Slovan B - Ova. Lhotka 1:3 (1:2) 18.08. 17:00 -
Pustkovec - Markvartovice 4:5p. (2:2) 08.06. 17:00 -
Vratimov B - Sl.Rychvald 1:5 (0:2) 02.06. 10:30 -
Svinov - Markvartovice 3:0 (2:0) 25.05. 17:00 -
Sl.Rychvald - Michálkovice 5:0 (4:0) 11.05. 16:30 -
Jarcová - Lhota u Vs. 2:3p. (0:2) 14.04. 15:30 -
Vřesina B - Lokomotiva 12:2 (5:1) 13.04. 16:00 -
Jarcová - Krhová 0:2 (0:1) 31.03. 15:00 -
Dolní Lhota - Sl.Rychvald 0:3 (0:2) 23.03. 15:00 -
Ratiboř B - Lačnov 3:0 (2:0) 04.11. 14:30 -
Svinov - Ova. Lhotka 6:2 (2:1) 03.11. 14:00 -
Zubří - N. Hrozenkov 2:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Sl.Rychvald - Hlubina B 3:2p. (0:1) 06.10. 15:00 -
Liptál - Lačnov 3:2 (1:2) 16.09. 16:00 -
Hrušov - Ova. Lhotka 3:0 (3:0) 15.09. 16:00 -
Dolní Lhota - Markvartovice 2:3p. (2:0) 01.09. 16:30 -
Dolní Lhota - Velká Polom 1:2 (0:1) 23.09. 16:00