9.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

0

Bohumín rozhodl o své výhře během šesti minut v prvním poločase.

Favorit z Bohumína přivítal ve svém domovském stánku nováčka z Bílovce. Hrál první ze dvou domácíh utkání v řade. Hrála se poměrně vyrovnaná partie. Domácí Bospořané udeřili jako blesk z čistého nebe po čtvrthodině hry, kdy hostující strážce svatyně Silber vytěsnil konečky prstů přetažený centr pouze na volného Jatagandzidise, který svou hlavičku s klidem uklidil do brány - 1:0. O šest minut později napřáhl z dálky Vaclík a jeho pumelice zaplula přímo do šibenice hostující branky - 2:0. Herně nadále pokračovala vyrovnaná partie. Více šancí měl Bohumín. V 25. minutě mířil Jatagandzidis jen těsně vedle. Stejně skončila i střela Hanuse.

Po změně stran se hrál obdobný fotbal. Opět více příležitostí měl Bohumín. Po rohovém kopu se nedokázal prosadit Kubinski. Ani další příležitosti nedovedl Bohumín do zdárného konce. Bílovec mohl snížit čtvrthodinu před koncem zápasu, ale velký závar vyřešil ke spokojenosti domácích gólman Švrčina. Bohumín po výhře zůstal na druhém místě, dva body za vedoucími Heřmanicemi.

FK Bospor Bohumín
Martin Kempný (asistent trenéra, pro karvinskydenik.cz): První poločas jsme dohráli dobře a ani pak jsme soupeře do žádných šancí nepouštěli. Nicméně hra není stále ideální. Tento mančaft má určitě na víc. Přesto body sbíráme, máme jich hodně, takže s vývojem podzimní části musíme být spokojen

J. Švrčina [-] - L. Kalous [-] , R. Košťál [-] , P. Poštulka [-] (63. L. Kurušta [-] ) , D. Socha [-] - R. Vaclík [-] (89. P. Šiška [-] ) , J. Baculák [-] , J. Sittek [-] (86. A. Šipula [-] ) , J. Kubinski [-] (78. L. Poštulka [-] ) , F. Hanus [-] - D. Jatagandzidis [-] (70. J. Ferenc [-] )