6.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Kobeřice schytaly debakl

4. M. Pěla , 18. M. Moučka , 28. M. Ronec , 34. M. Ronec , 37. P. Moučka , 64. D. Janík (vl.) - 76. J. Oberherr
0

Kobeřice prožívají hodně temné období. Z výsledkové bídy se nevyhrabaly ani v Bílovci, kde si navíc uřízly pořádnou ostudu. Hosté naprosto zkolabovali již v prvním poločase, po němž prohrávali pětibrankovým rozdílem. Ve zbytku zápasu už k nim byli domácí milosrdní.

Na další výbuch Kobeřice zadělaly hned ve 4. minutě, kdy Pěla dělovkou ze třiceti metrů překvapil gólmana Hluchníka – 1:0. Vyrovnání potom odmítl Petr Stuchlík, který po rohu Žmolíka pálil z hranice šestnáctky kousek vedle. Bílovec naopak prokázal obdivuhodnou produktivitu. V 18. minutě se vyšrouboval do vzduchu Matěj Moučka a Hluchník opět smutnil – 2:0. Poté už do střelecké listiny nahlédl Ronec, když chytrým dloubákem přehodil padajícího Hluchníka – 3:0. To však nebylo z jeho strany všechno, ve 34. minutě se totiž Ronec prezentoval nechytatelným volejem – 4:0. O pár vteřin později si hosté nepohlídali roh a Petr Moučka vystavil prvnímu poločasu hrozivý účet – 5:0.

Druhé dějství už se dohrávalo víceméně z povinnosti. Šestý direkt si Kobeřice uštědřily samy, protože si Janík vsítil smolného vlastence – 6:0. Čestný úspěch si hosté schovali na 76. minutu, kdy Jan Oberherr zúročil dobrou práci Šimečka – 6:1.

Autor textu: Jan Obludník

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar (vedoucí mužstva, pro regionopavsko): Trošku mě mrzí, že se Bílovec na vysokou výhru ani příliš nenadřel. Domácím spadlo do sítě prakticky všechno, do čeho kopli. My jsme jim to však značně usnadnili nedůraznou obranou. Velký problém nám dělaly hlavně standardky soupeře. Na můj vkus jsme byli moc zakřiknutí.