29.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

--

Hrabová rozhodla ve druhé půli

0

První poločas to vypadalo na vřesinské vítězství.Jiří Seget dostal Vřesinu hlavičkou do vedení - 1:0.Pak měli další šance vřesinský Navrátil i Smrčka, s jejich proměňováním ale byli na štíru a Hrabová naopak vyrovnala.Katastrofální však byl vstup do druhé půle. Hrabová dala za sedmi minut tři branky a bylo po zápase.

TJ SOKOL Hrabová B
T. Herda [-] - L. Gajdoš [-] , R. Krpelík [-] (88. D. Kotásek [-] ) , D. Líbař [-] (72. J. Doležel [-] ) , J. Krpec [-] , V. Vrona [-] , M. Ročňák [-] , M. Kulveit [-] (77. M. Bača [-] ) , T. Brablec [-] , M. Šimlík [-] , M. Mrva [-]

FC Vřesina B
R. Ryška [-] - M. Smrčka [-] , J. Klein [-] , D. Navrátil [-] (63. B. Dočkálek [-] ) , J. Seget [-] , T. Lazarov [-] , J. Buroň [-] , J. Homola [-] (57. T. Kaňa [-] ) , .. Varga [-] , T. Menšík [-] , M. Jakš [-]

Počet diváků: 39. Rozhodčí: MÜLLER Martin - LANGER Vlastislav, HALATKA Stanislav.