25.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Doksy znovu bodují

0

Zápas, který neměl jasného favorita. Sousedící celky které bojují o záchranu v této soutěži. Penaltový zápas v tomto zápase se kopali dvě penalty kdo byl úspěšný a kdo ne uvidíté dále v reportu.

Remízový stav

Zápas začal z ostra už v sedmé minutě se do vedení dostali domácí a to zásluhou Větrovce Matěje který poprvé změnil skoré zápasu stav jedna nula však dlouho nevydržel už ve dvacáté páté minutě vstřelil branku hostující Jan Charvát, který srovnal na jedna jedna. Mezitím ale domácí mohli vést dva nula kdyby domácí hráč Martin Samek proměnil pokutový kop ale to se nestalo a tak stav je takový jaky je. Do konce poločasu už žádná branka nepadla což vedlo k tomu že stav po prvním poločase je jedna jedna.

Doksy vstřelily další dvě branky

Tento poločas padly také dvě branky a též nebyla proměněna jedna penalta začneme tedy od začátku. Takže už dvě minuty po zahájení se ujali vedení domácí když branku vstřelil Karel Fišer po jeho brance byl stav opět veselejší pro domácí tým když vedl dva jedna. Domácí poté přežili několik šancí hostů a v osmdesáté minutě opět mohli slavit další branku když na tři jedna zvyšoval René Zlata. Po této brance přišla ohromná šance pro hosty ale ty ji nedokázali využít zmíněnou šancí byl pokutový kop, který zahrávaly v osmdesáté čtvrté minutě kdy ve vápně zahrál rukou Jakub Kostka to rozhodčí nepřehlédl a nařídil pokutový kop. Tuto šanci si vzal nastarost hostujcí Petr Kubenka jenž tuto šanci na zkorigování zápasu nevyužil a tak hosté přišli žrejmě o poslední šanci v tomto zápase na vyrovnání. Tudíž zápas skončil ve prospěch domácích 3:1

TJ Sokol Jedomělice
Glaw Milan (vedoucí): Když nedáváté branky nedá se vyhrávat a to se v dnešním zápase jasně ukázalo což nás samozřejmě mrzí tento mač jsem mohli vyhrát ale bohužel se tak nestalo.