19.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Přestřelka v Radimi

0

Zápas týmů ze spodních pater tabulky skončil nečekanou honbou za tím kdo dá vice gólů a získá více žlutých karet.Nakonec tím štastnějším týmem setal tým domácí Radim.

Od 3.minuty to začlo

Hned od začátku zápasu se začalo pálit ostrými. První změnu skóre si vzali na starost hosté z Mělníka a střelcem byl už ve 3.minutě Pokorný. Ve 20. minutě bylo vyrovnáno když hostujícího brankáře propálil domácí Prochazka. Ve dvacáté druhé minutě otočili skóre domácí ve svůj prospěch na 2:1 zvýšil Slunéčko. To ještě nebylo vše do konce poločasu srovnal hostující Mrvík. Poločas skončil 2:2 na góly a na žluté karty 1:1 poločas skončil vyrovnaně.Ale diváci a asi ani hráči nevěděli co se bude dít ve druhém poločase kde padnou další góly, druhý poločas byl ještě více strhující než ten předchozí.

Přestřelka pokračuje, přiostřilo se

Hned v první minutě druhého poločasu se opět už popáté měnilo skóre a to na straně hostů z Mělníka a střelcem byl Žák. Poté byl chvíli klid hra se mírně uklidnila. V šedesáte první minutě vyrovnal domácí Kříž a stav skóre byl 3:3. Už o osm minut později tedy v šedesáté osmé minutě skóroval a zvyšoval na 4:3 domácí Králík. Radim do konce zápasů přidala ještě jeden gól a to v osmdesáté minutě vstřelil svůj druhý gól Králík. O dvě minuty později už jen upravil skóre na konečných 5:4 svým druhým golem v zápasu Mrvík. Zápas skončil stavem 5:4 pro domácí na žluté karty vyhráli také domácí a to v poměru 4:2.

FK Pšovka Mělník
Mrvík Miloš (útočník): Sice jsem vstřelil dva goly ale raději bych nedal ani jeden a vyhrál zápas. Bohužel se tak nestalo a přišli sme o všechny body ale nedá se nic dělat v příštím zápasem už musíme bodovat

TJ Viktoria Radim
J. Hanuš [-] - J. Krombholz [-] , M. Tománek [-] , F. Říha [-] - J. Králík [-] , L. Jirků [-] (36. D. Nedvěd [-] ) , J. Čábelka [-] - I. Procházka [-] (77. O. Exner [-] ) , R. Kříž [-] (89. L. Synek [-] ) , J. Slunéčko [-] - M. Ružinský [-]

V. Kratochvíl [-] - D. Grabmüller [-] (71. D. Šesták [-] ) , L. Tomášek [-] , J. Šimandl [-] , J. Cemper [-] - J. Pokorný [-] , J. Chytil [-] , P. Šťástka [-] , Z. Trnka [-] (46. M. Žák [-] ) - M. Mrvík [-] , J. Gabčo [-] -

Místo: Radim. Počet diváků: 110. Rozhodčí: Prosr Tomáš - PETÝREK Václav, TOBIŠKA Stanislav.