23.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Všeruby zostudily Manětín

14. J. Hyrát , 18. L. Greiner , 25. J. Hyrát , 28. J. Hyrát , 40. J. Hyrát , 42. M. Hodina (p.) , 56. M. Chmiel , 61. V. Greiner , 63. M. Chmiel , 65. M. Chmiel , 71. J. Herák , 76. R. Přerov , 83. J. Hyrát
0

Padesátka diváků si užila drtivé vítězství svého týmu. Třináctka byla v tomto případě jejich šťastným číslem.

Hyrátův hattrick

Utkání se hrálo v režii domácího týmu. Ve 14.minutě vedli po gĺo Hyráta, čtyři minuty později pak už o dvě branky zásluhou Greinera. Hyrát se pak do konce poločasu trefil ještě třikrát. Ve 25., 28, a 40.minutě. Tři minuty před odchodem na pauzu zvýšil na 6:0 Hodina z pokutového kopu.

Chmielův hattrick

Do druhé půle nastoupila obě mužstva již spíše z povinnosti. O vítězi již bylo rozhodnuto. Ale góly přibývaly. V 56.minutě se trefi Chmiel, v 61.minutě pak Greiner. Chmiel si rovněž užil pocit hatricku. V 63. a v 65. minutě přidal další dva zásahy a bylo to 10:0. Další gól přidal v 71.minutě Jakub Herák. Ale to ještě nebyl konec. Richard Přerov si rovněž připsal branku v zápase a to v minutě 76. Sedm minut před koncem hrací doby se pak ještě blýskl svým pátým gólem v utkání Jan Hyrát.

SK Všeruby
Jaroslav Zeman: Konečně jsme se prosadili a proměnili naše šance. Hosté byli asi oslabení.

TJ Sokol Manětín
Jan Kronďák: Chybělo nám sedm hráčů ze základní sestavy. Neměli jsme koho postavit a podle toho hra vypadala.

SK Všeruby
V. Červenka [-] - J. Herák [-] , R. Přerov [-] , J. Vrba [-] , T. Mottl [-] , M. Chmiel [-] , J. Hyrát [-] , M. Čech [-] (60. J. Balvín [-] ) , L. Greiner [-] , V. Greiner [-] , M. Hodina [-]

V. Dostál [-] - J. Kronďák [-] , P. Souček [-] , D. Janouškovec [-] , L. Tintěra [-] , V. Kopelent [-] , R. Vandrovec [-] , J. Kolesa [-] , J. Charvát [-] , M. Tureček [-] , M. Sitek [-]

ŽK: 75. J. Hyrát - 41. J. Charvát .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BUREŠ Tomáš - TUREČEK Pavel (N), KRONĎÁK, ING. Jan (N).