17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

--

Nýřany oloupily domácí Baník Kamenný Újezd o všechny tři body

0

Nýřany posílené o čtyři hráče z A támu předvedli na hřišti Újezdu velkolepé sedmi gólové představený. Velmi rychlý gól Nýřan a bezzubý útok Újezdu rozhodl o osudu utkání.

Už první poločas napověděl, který z týmů má větší šanci na výhru

Už v 15. Minutě se poprvé prosadil Zdeněk Cink. V průběhu zapasu se ukázali i chyby v obraně Nýřan, ale Jak říkal trenér František Jiřinec „náš bezzubý útok nepřinášel moc úspěchů“ . A další zářez na pažbě Nýřan přidal ve 30. Minutě bezchybnou střelou Michal Kováč. Do poločasu se Nýřanům povedla ještě jedna pěkná akce a to ve 33. Minutě, když zakončoval Jan Cvachouček. Do konce poločasu už se hra uklidnila a moc akcí tým nepředvedli. Stav zápasu po první půli Nýřany Újezd 0:3

Druhý poločas byl jen formalitou pro Nýřany

V druhém poločase se hned po dvou minutách blýskl svým gólem Kováč Michal. Dalším gólem se do statistik zápasu zapsal Prach Matyáš, když se po skrumáži před brankou nekompromisně prosadil a tak zvýšil skóre zápasu v 53. Minutě na 0:5. Diváci Újezdu čekali marně na gól domácí. Dočkal se jen fanklub hostů a to v 80. Minutě se radovali z gólu Tomáše Michálka. Stav zápasu v tu chvíli byl 0:6.
Třešničkou na dortu byl gól Marka Štěpánka, který padl v 85. Minutě a dokončil tak perfektní dílo Nýřan, které vyhráli 0:7.

TJ Baník Kamenný Újezd
František Jiřinec: „Na to, že to bylo derby tak oba týmy hrály slušně bez žádných sprosťáren. Byli o hodně lepší, proto jsme taky prohráli takovým rozdílem. Na náš způsob hry se nedalo koukat. Měli jsme bezzubý útok a i celkově obrana byla moc kvalitní, ale pracujeme na týmu, chceme hrát vyšší soutěže, takže to bude možná chvíli trvat než celý tým dotáhneme do takové formy jak by jsme chtěli.“

TJ Nýřany B
pan Strauber: „Měli jsme čtyři hráče z A týmu, takže jsme měli veliké posily. K vítězství nám pomohly dva rychlé góly. V obraně jsme udělali několik chyb, které ovšem soupeř nepotrestal. Po druhé půlce už moc nebylo o co hrát. Jsem velice spokojený s výhrou.“

F. Nový [-] - K. Čížek [-] , M. Krbeček [-] , L. Polák [-] , T. Zimmermann [-] , V. Říha [-] , J. Hauer [-] , L. Schejbal [-] , V. Hodek [-] (46. A. Šejfl [-] ) , F. Krúpa [-] (46. M. Kraut [-] ) , J. Hakel [-]

TJ Nýřany B
M. Rosol [-] - V. Vácha [-] , M. Rosol [-] , T. Michálek [-] - J. Šindler [-] , M. Routschka [-] , Z. Cink [-] (46. M. Štěpánek [-] ) , L. Jiránek [-] (80. O. Stehlík [-] ) - M. Kováč [-] , M. Prach [-] (80. M. Kalibán [-] ) , J. Cvachouček [-]

ŽK: 60. K. Čížek - 50. T. Michálek , 65. M. Routschka .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: NESVADBA Karel - PODZIMEK Petr (N), ŠTEFFEL Radek (N).