16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

--

Poslední Sokol Pernarec si doma vyšlápl na Baník Kamenný Újezd

0

Sokol Pernarec čekal dva týdny na první jarní výhru. Podařilo se tak dnes v zápase 16. kola soutěže, když doma převálcoval Baník Kamenný Újezd 3:1.

První půlka bez gólu

První polovina utkání byla velice vyrovnaná. Obě strany si vytvářeli lehké šance, a však žádný z hráčů nestřílel „ostrýma“ . Když rozhodčí ukončil hvizdem první poločas, fanoušci si žízeň po gólu museli zchladit až v místním kiosku.

Druhá půlka byla pohlednější

Motivační řeč trenérů jednotlivých týmů rozhodně pomohla. Útočné snahy obou týmů se zvedli a brzo se domácí mohli radovat z prvního gólu, když v 56.minutě utkání po centru Navrátila z levé strany zakončoval Pavel Dvořák. Na další gól domácí fanoušci nečekali dlouho. V 70.minutě si po centru Václava Pekárka nešťastně srazil míč do vlastní sítě brankář Újezdu Ladislav Schejbal, stav utkání byl v tuto chvíli 2:0. O pouhých šest minut později se po druhé prosadil Pavel Dvořák a potřetí do sítě Banku Kamenný Újezd, stav zápasu 3:0. Už pouze o kosmetickou úpravu se postaral Vladimír Říha, který v 81.minutě už jen snižoval na 3:1. Sokol Pernarec si tak doma nechává všechny tři body.

TJ Sokol Pernarec
pan. Horky: „První půlka byla vyrovnaná. Povedlo se nám vytvořit několik šancí. Velice nás v brance podržel brankář F. Košan. V druhé půlce se nám podařilo proměnit vytvořené šance a to rozhodlo o osudu utkání.“

TJ Baník Kamenný Újezd
František Jiřinec: „Od nás to byl takový fotbal ne-fotbal. Snažili jsme se zbytečně a nesmyslně nakopávat balóny. Považuji to za velký kolaps a vyhoření. Nevadí, máme nad čím přemýšlet do dalších zápasů.“

F. Košan [-] - V. Troch [-] , M. Dvořák [-] , R. Pokorný [-] , P. Kohan [-] - J. Strnad [-] , V. Pekárek [-] , J. Hrubý [-] (82. J. Schuster [-] ) , P. Dvořák [-] - D. Brácha [-] (88. M. Pekar [-] ) , J. Navrátil [-] (90. J. Hubač [-] ) -

L. Schejbal [-] - K. Čížek [-] , M. Krbeček [-] , L. Polák [-] , T. Zimmermann [-] , V. Říha [-] , J. Hauer [-] , M. Kraut [-] , V. Hodek [-] (76. M. Hajduk [-] ) , F. Krúpa [-] , J. Hakel [-]

ŽK: 36. J. Hakel .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: RAUCH Pavel - PODZIMEK Petr (N), HUBAČ Josef (N).