16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

--

Sulkov si přijel do Nekmýře pro jasné vítězství

0

Sparta Sulkov vyhrává i po třetí za sebou. Tentokrát si hráči třetího Sulkova vyšlápli na v tabulce desátou Nekmíř, která na domácím hřišti utrpěla porážku 1:7.

Velmi rychlá branka Radka Albla znamenala vedení domácích

Diváci se ještě ani nestihli usadit, když Radek Albl hned ve druhé minutě utkání vstřelil první gól do sítě Sparty Sulkov, ale vedení netrvalo dlouho a ve čtvrté minutě skoróval z hostujícího týmu Robert Valenta.  Následovala hluchá půlhodinka bez šancí a hlavně gólů, kterou ukončil až ve 44. minutě Petr Hejzek a zařídil tak velice důležitý gól do kabiny domácích.

O osudu zápasu rozhodl Robert Valenta.

Na začátku druhé půlky utkání se v perfektním světle ukázal Robert Valenta. Po parádní akci v 50. minutě zvyšoval už na 1:3 a o pouhé dvě minuty později tedy v 52. minutě už zkompletoval hattrick a poslal tak tím svůj tým do tří brankového vedení 1:4. Při zvýšené snaze domácí Nekmíře dát tolik potřebné góly k dorovnání nepříznivého skóre otevřeli obranu a snažili vsadit všechny síly do útoku. To se však nevyplatilo a Sulkov využil chyb právě v obraně, když v 70. minutě zakončoval Martin Straka. Uběhli dvě minuty a Martin Straka se radoval z druhého gólu a vedení už 1:6. Poté ještě Martin Beran vstřelil gól v 82. minutě stav zápasu už byl 1:7.  Až konečný hvizd rozhodčího ukončil trápení domácích.  Konečný stav zápasu TJ Nekmiř 1:7 Sparta Sulkov.

TJ Nekmíř
pan. Čejka: „Jsem velice zklamaný ze špatného výkonu rozhodčího. Nepoškodil jen nás, ale i hostující tým. Za prohru můžou dvě rychle inkasované branky ze začátku poločasu, potom jsme otevřeli hru a místo toho, abychom branky dávali tak jsme je dostávali. Hostující tým si výhru zasloužil, ale jak říkám výkon rozhodčího byl značně podprůměrný.“

TJ Sparta Sulkov
Václav Beran: „Jsem velice rád za pohodlnou výhru a další tři body do tabulky. Doufám, že takových zápasů bude do konce se sezony více.“