19.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Duel osmého s devátým skončil vítězně pro Božíčany

0

Devátý tým tabulky Božíčany přivítal osmý celek Vojkovice. Očekávalo se vyrovnané utkání, ale Božíčany vyhrály rozdílem tří gólů.

První poločas rozhodl o vítězi celého utkání

Na svém domácím hřišti přivítali hráči Božíčan mužstvo z Vojkovic. 70 přihlížejících diváků vidělo hned ve 4.min. první gól utkání po střele hostujícího Daniela Verebelyho.  Domácí celek byl tímto gólem na začátku utkání zaskočen. Po tomto inkasovaném gólu si obě mužstva vytvořila několik šancí, ale uspěšnějším byli domácí hráči, kteří ve 30.min. po střele Jana Rubáše srovnali skóre utkání na 1:1. Domácí tým po tomto vyrovnávacím gólu zvýšil svoji aktivitu a již ve 39.min. navýšil svojí trefou do branky hostujícího gólmana Jaroslava Matouška záložník Marek Al-Haboubi. Domácí tým byl tzv. "v laufu", kdy svoji aktivitu korunoval ve 45.min. po střele Marcela Petra výsledek utkání. Stav utkání se již v prvním poločase nijak nezměnil a hlavní rozhodčí Petr Vaněček poslal všechny hráče do kabin.

Božíčany si pohlídaly výsledek utkání

Do druhého poločasu obě mužstva nastoupili v nezměněných sestavách. Oba týmy si vytvořily několik šancí, ale ani jednomu se nepodařilo střelit gól. V průběhu druhého poločasu oba trenéři vyměnili několik hráčů, ale ke zvýšení skóre ani to nepomohlo. Celkově slušné utkání, kdy hlavní rozhodčí udělil na každé straně jednu žlutou kartu, skončilo po  90. minutách výhrou domácího týmu v poměru 3:1.