14.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Poslední tým tabulky hrál vyrovnané utkání.

0

Na svém hřišti přivítal poslední tým tabulky SK Kyselka třetí tým FK Ajax Kolová. Dle postavení v tabulce se jednalo u snadné utkání pro hostující celek.

Domácí hráči však byly proti a ve 21 min. otevřel skóre Martin Štěrba. Zdálo se, že hostující tým byl zaskočen, toto se však ve 41 min. znelíbilo hostujícímu hráči Václavu Petrákovi a srovnal skóre utkání na 1:1. Takto byl i  zakončen první poločas.

Do druhé půle opět lépe vlétli domácí hráči a v 58. min. navýšil vedení domácího týmu Petr Čada. Už to vypadalo, že poslední tým v tabulce udrží všechny body doma, ale hostující celek ke konci utkání vrhnul síly do útoku a v 80 min. střelil vyrovnávající gól opět Václav Petrák  a v 85 min. zajistil tři body pro hosty Jakub Rosenberg

Po vyrovnaném zápase nakonce domácí tým prohrál 2:3.

SK Kyselka
D. Voráček [-] - P. Pohlodek [-] (46. V. Hudec [-] ) , L. Kába [-] , J. Hlaváč [-] , M. Paulus [-] , D. Rauscher [-] (46. T. Fišer [-] ) , D. Homolka [-] , F. Vandák [-] , M. Štěrba [-] , L. Diviš [-] (46. T. Doležal [-] ) , P. Čada [-]

FK Ajax Kolová
P. Štrébl [-] - J. Rosa [-] , M. Pokrupa [-] , M. Veselý [-] , L. Kubala [-] - T. Zuzkovič [-] , P. Langmüller [-] (55. R. Štěpán [-] ) , V. Petrák [-] , J. Gábner [-] - S. Štípek [-] , J. Rosenberg [-]

ŽK: 24. P. Čada , 34. M. Štěrba , 47. V. Hudec - 23. M. Pokrupa , 40. L. Kubala . ČK: 68. V. Hudec , 74. M. Štěrba , 85. P. Čada - 60. L. Kubala .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Varga Marian - KANICKÝ Richard (N), GÁBNER Pavel (N).