24.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Rajhradice nenavázaly na vítěznou vlnu

0

Duel, který mohl rozhodnout či napovědět o sestupové tajence se hrál v brněnských Tuřanech. Rajhradice se v současné době vezou na vítězné vlně a s tím také do Tuřan odjížděly. Body tam nechat nechtěly. Domácí však chtěli využít svého prostředí, aby to byli oni, kdo se zbaví sestupových starostí.

V prvním poločas jsme toho až tak moc neviděli. Tomu také odpovídá poločasové skóre 0:0. V druhé části hry se přece jen začaly dít věci. Domácí byli mnohem aktivnějuší než hosté, kterým tentokráte nevycházely kombinace. Svoji aktivitu přetavili ke vstřelení tří branek a vítězství. Tři body zůstaly tedy doma a Tuřany v tabulce přeskakují svého dnešního soupeře.