23.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Kounice nebodovaly

0

Hosrní Kounice potřebují body jako sůl. Naopak domácí mohou body rozdávat, ale to rozhodně dělat nechtějí. Souboj tonoucího s celkem z klidných vod tabulky, to byl zápas mezi Mikulovem a Horními Kounicemi.

Od první minuty dávali domácí hostům jasně najevo, kdo je doma a po svižných kombinačních akcích se po celý první poločas dostávali do vápna soupeře. Ve finální části však chyběla technická kvalita a proto bezbrankový stav vydržel až do 45min. V této době se po rozehraném rohovém kopu Michalcem trefil hlavou Mikulenka a poslal domácí do vedení.

V druhé části hry proti domácím vyrukoval zcela jiný soupeř. Hosté začali hrát odvážněji a to se jim rychle vyplatilo. Ve 48 minutě Kounice srovnávají po krásné akci, Následně na dobrou čtvrhodinu hosté ovládli hru.  Jen neschopnost hostujících útočníků a výborné zákroky golmana Vychodila zachraňují domácí od dalších branek. To se hotům stane osudným. V 68 minutě, dobře hrající Vychodil, se ve vápně zbavuje obránce a zakončuje levou nohou k tyči a posílá domácí do vedení 2:1.Od tohoto okamžiku jsou to naopak domácí, kteří ovládají hru. Do konce zápasu si vypracují několik brakových příležitostí, ale branku njiž nevidíme.

FC Pálava Mikulov
Ivo Kauer (funkcionář Mikulova): Kromě prvních 20 min. v druhé půli dnes celé mužstvo odvádělo dobrou práci.Od první minuty jsme dávali hostům jasně najevo, kdo je doma pánem, hráli jsme svižně a rychle. Naše vítězství je zcela zasloužené.

T. Vychodil [-] - L. Mikulenka [-] , M. Křivánek [-] , R. Kolaja [-] , M. Schwan [-] - Z. Michalec [-] , J. Žárský [-] , Z. Šlancar [-] , R. Tóth [-] (68. J. Halčišák, [-] ) - M. Šťastný [-] , M. Rychtárik [-] (76. M. Šopf [-] )

ŽK: 27. Z. Michalec .
Místo: Mikulov.