28.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Mochtín nezvládl klíčový zápas !

0

Plno zraněných u všech týmů, ke konci sézony komplikují situace a boje o pozice. Mochtín se rohodl zariskovat a nasadit ne zcela uzdravené hráče. Přiliš se mu to však nevyplatilo a podlehl Pačejovu !

Opatrný začátek z obou stran.

Další veledůležitý zápas se sehrál na půdě Mochtína. Body byly potřeby na obou stranách a výhra by znamenala trojbodový náskok na toho druhého. První poločas toho však moc nenabídnul. První vážná akce byla až v 16. minutě, v podobě  trestňáku Vítka Panušky. Mířil pěkně  pod břevno, ale Petr Rajtmajer v bráně Mochtína jej vyrazil na roh. Po následujícím rohu hlavičkoval nikým neatakovaný Patrik Žák nad branku domácích. Na druhé straně po závaru v pokutovém území, přišla největší šance domácích v celém zápase, ale Jarabicovu střelu zneškodnil Jakub Kozlík. Nic dalšího se v prvním poločase nestalo, a tak se do šaten šlo za stavu 0:0.

Pačejov se osmělil jako první

Ovšem po pěti minutách druhého poločasu našel Panuška volného Dytrta, který po lajně upláchl obránci a poslal míč do vápna. Zde se  balón dostal až k Josefu Ticháčkovi, který střelou do protipohybu brankáře otevřel skóre utkání. Hosté nadále hráli aktivněji než domácí. V 73.minutě se o odpověď v podobě nebezpečné střely z dálky pokusil mochtínský Jakub Bejvl, ale brankář Kozlík byl opět ve správný čas na správném místě. Více už domácí nezahrozili. Naopak znovu musel míč se sítě vytahovat Rajtmajer. To když se po kubánově trestňáku do tyče prosadil z dorážky dobíhající Klásek a zajistil tak Pačejovu důležitou výhru. Tu mohl Kubaň ještě podtrhnout v 84. minutě, ale své sólo zakončil střelou nad. Konečný stav 0:2

TJ Sokol Mochtín
Toman Jiří: Jeli jsme odehrát zápas s hodně dorostenci, což se taky promítlo na výsledku.

TJ Sokol Pačejov
Tomáš Cihlář: Pačejov tak opakovaně potvrdil, že se mu na hřištích soupeřů daří o poznání lépe než na tom domácím.

P. Rajtmajer [-] - Z. Smolík [-] , P. Staněk [-] , J. Rašek [-] (63. J. Pretzelmayer [-] ) , Z. Novák [-] , P. Švátora [-] , J. Cihlář [-] , J. Čeleda [-] (71. J. Šafránek [-] ) , J. Bejvl [-] , Z. Toman [-] , J. Dolejš [-]

J. Kozlík [-] - V. Panuška [-] , J. Hlůžek [-] (87. L. Šmrha [-] ) , P. Polena [-] , V. Klásek [-] , J. Kubaň [-] (90. P. Hosnedl [-] ) , J. Dytrt [-] (84. P. Bokr [-] ) , J. Ticháček [-] , P. Pavelec [-] , P. Žák [-] , M. Kubaň [-]

ŽK: 16. P. Staněk , 23. Z. Novák , 62. P. Švátora , 80. Z. Smolík - 63. J. Ticháček , 71. P. Polena , 77. P. Žák .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ČERMÁK Vladimír - JANDA Marek, HODEK Jakub.