27.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

Košutka znovu vyhrála. Nyní však "jen" o dva góly

0

Košutka nabírá formu, nicméně dnes ji k tomu dopomohly i individuální chyby protihráčů.

Košutka šla do tohoto zápasu s velice dobrou formou, i když by se jim možná hodilo i čisté konto. To se jim mohlo podařit udržet proti tabulkově nejhoršímu týmu ligy. Na hřišti se však v prvním poločasu jakýkoliv tabulkový rozestup smazal a bylo vidět velice vyrovnané utkání. Hosté se s brejkovou taktikou moc neprosazovali a domácí velice dobře bránili. Na konci poločasu i díky vyvarováním individuálních chyb svítil stav 0:0.

O přestávce trenér hostům řekl své a na hřišti to bylo vidět. V 53.minutě po krásně kopnutém rohu od Kovaříka se prosadil Petr Straka. Druhá změna na světelné tabuli přišla o 8 minut později. Po hrubé chybě obrany se do zakončení dostal nadstandardně hrající Straka a upravil na 0:2. Ovšem Černice nesložila zbraně. I na straně Košutky došlo k taktické chybě v obraně, tedy k nedostoupení hráčů. Toho náramně využil Nádraský Radek. Domácí toto skóre udrželi jen dvě minuty. Po dalším krásném rohu od Kovaříka vstřelil poslední gól zápasu Primas Milan. Ke konci byl vidět ještě tlak domácích, ale nic z toho nevyplynulo. Konečný stav 1:3

TJ Sokol Plzeň - Černice
Daněk Zdeněk: Znovu nás srazily individuální chyby v obraně. Snažili jsme se poměrně dost, ale pokud nepřestaneme dělat tolik chyb, nemůžeme pomýšlet na úspěchy.

TJ Košutka Plzeň
Řežábek Filip: Chtěl bych hlavně pochválit celý tým, jelikož splnil to co mu trenér naordinoval. Nejančili jsme když poločas skončil 0:0 a zaslouženě vyhráli.

J. Tománek [-] - O. Marušinec [-] , M. Chvojka [-] , P. Mlnařík [-] - M. Seman [-] , M. Mur [-] (28. J. Nedvěd [-] ) , R. Nádraský [-] - R. Kozák [-] , J. Müller [-] , J. Mastný [-] (60. T. Mudra [-] ) , P. Stoilov [-] -

J. Frémund [-] - P. Arnošt [-] , F. Řežábek [-] , J. Bureš [-] (46. J. Chabr [-] ) , P. Straka [-] , D. Triner [-] (64. J. Stanka [-] ) , T. Forejt [-] , L. Kovařík [-] , J. Pekník [-] (70. T. Pekník [-] ) , K. Liška [-] , M. Primas [-]

ŽK: 54. P. Stoilov - 48. L. Kovařík , 88. M. Primas .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: König Michal - MAROUŠEK Karel, ČERMÁK Vladimír.