26.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

Souboj Chodského Újezdu a Horažďovic rozhodl třígólový druhý poločas

58. J. Nauš , 65. J. Nauš (p.) , 86. T. Greger
0

Horažďovice nedovolily Chodskému újezdu ani branku a vyhráli s čistým kontem.

První poločas nebyl příliš pohledný, což se dalo předpovídat, jelikož týmům chybělo spousta hráčů. Kolem padesáti diváků tak mělo možnost sledovat mnoho nepřesností, zkažených přihrávek a nepříliš pohledný fotbal. Jako by hráčům chyběl lepší pohyb a koncentrace.

Druhý poločas byl jiné kafe. V 58. minutě otevřel skóre zápasu Nauš, jenž šel po přihrávze z první sám na gólmana. Tváří v tvář Čepelákovi nezaváhal a prostřelil. Do té chvíle čekali diváci na gól 58 minut, nicméně na další stačilo jen osm. V 65 minutě si totiž po krásném balónu za obranu jasným faulem vykoledoval Chodský Újezd penaltu. K té se postavil Nauš a bylo to 2:0. Ještě v 86. minutě se obránce Gregr prošel s míčem až do brány a upravil na konečných 0:3.

TJ Chodský Újezd
Petr Pikl: První poločas jsme byli asi lepší. Neproměnili jsme dvě šance a ve druhém poločase už nám došla síla.

FK Horažďovice
Boř Miloš: Jeli jsme tam v hodně slátané sestavě, tak bych chtěl všem klukům poděkovat za super výsledek.

J. Čepelák [-] - T. Černý [-] (64. S. Štěrba [-] ) , J. Pikl [-] , L. Pikl ml. [-] , Š. Otava [-] , T. Vejvoda [-] , J. Dufka [-] (80. P. Dovzhansky [-] ) , Z. Slowik [-] (58. V. Raba [-] ) , M. Trejbal [-] , P. Opava [-] (75. F. Greguš [-] ) , M. Beneš [-]

D. Macoun [-] - V. Vrzal [-] - M. Šafanda [-] - J. Nauš [-] , M. Boř [-] - J. Janouškovec [-] , T. Jůda [-] , M. Lávička [-] , J. Boček [-] , T. Greger [-] , A. Vachuška [-]

ŽK: 11. J. Pikl , 78. M. Trejbal - 22. A. Vachuška , 33. V. Vrzal , 59. J. Boček , 65. T. Greger .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČERMÁK Vladimír - KOHOUT Miroslav, VELÍŠEK Jiří.