22.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Horažďovice naplnily roli favorita čtyřmi góly!

0

Domácí zvládli duel týmů z opačných pólů tabulky a vyhřívají se již na čtvrtém místě tabulky.

Kdyně na svém hřiště doslova sestřelila silné Horažďovice na podzim 4:0 a ty tak, navíc po prohře v minulém kole, dnes pro udržení kontaktu se špičkou tabulky musely svému soupeři prohru vrátit. A domácí za tímto cílem vykročili pravou nohou již v deváté minutě. Nauš se trhl podél postranní čáry, následně odcentroval do vápna, kde si kulatý nesmysl našel Tomáš Jůda a otevřel střelecký zápis z utkání. Jenže Kdyně se brzy oklepala a srovnala se soupeřem krok. Iha vysunul do křídla Karla Šmejkala, ten si poradil se svým strážcem a začínalo se tak opět od začátku. Do přestávky ale ještě stihly Horažďovice přeci jenom pláchnout opět do trháku. Nauš znovu předvedl křídlení akci, po které našel mezi penaltou a malým vápnem Oldřicha Choda, díky němuž mohlo mít na sto přítomných fanoušků mezi poločasy přeci jenom o něco lepší náladu.

Po hodině hry pak padlo definitivní rozhodnutí. Dvojnásobný asistent Josef Nauš korunoval svůj skvělý výkon v utkání individuální akcí, když prošel středem hřiště a vše zakončil přehozením vyběhnutého Horáčka. Konečnou podobu výsledku udal  v samotném závěru střetnutí Marek Šafanda. Dlouhý nákop domácích hostující gólman pouze vykopl na půlku, kde již stál kapitán Horažďovíc a krásnou střelou jej dokázal překonat. Domácí tak poskočili po vítězství na čtvrtou příčku, hosté jsou třináctí.

NEZAPOMEŇTE NA NAŠÍ NOVINKU NA PORTÁLE! Nyní můžeš hodnotit od výkonu rozhodčího, přes kvalitu hry obou mužstev, až po chuť klobásy nebo připravenosti trávníku. Je tu revoluce v amatérském fotbale, protože na fotbalunas.cz můžeš všechno ohodnotit. Tvůj názor už nezapadne!

FK Horažďovice
Boř Miloš: „Dle mého názoru jsme přehrávali Kdyni ve všem. Ze začátku sice hosté kousali, moc nebezpeční ale nebyli.“

SK Kdyně 1920
Trumpeš Vladimír: „Podle výsledku to možná nevypadá, ale zápas byl remízový, vyrovnaný, ale my nejsme schopni dát gól. O začátku jara se trápíme s koncovkou, dnes zase dvě tyče.“

J. Rybár [-] - M. Greger [-] , J. Forman [-] , V. Vrzal [-] - T. Jůda [-] (85. S. Šafránek [-] ) , J. Sova [-] (84. R. Kovář [-] ) , A. Vachuška [-] (62. J. Janouškovec [-] ) , M. Šafanda [-] - O. Chod [-] (73. M. Boř [-] ) , J. Nauš [-] (62. M. Šašek [-] ) - T. Greger [-]

V. Horáček [-] - M. Trumpeš [-] (46. M. Džugan [-] ) , J. Schwarz [-] (58. J. Koutník [-] ) , K. Šmejkal [-] , T. Pergl [-] , M. Janeček [-] , R. Mathauser [-] , K. Hamor [-] , J. Iha [-] , M. Výškrabka [-] , K. Forst [-]

ŽK: 43. T. Greger , 52. J. Forman , 68. O. Chod , 86. J. Janouškovec - 43. J. Schwarz .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Petrželka František - PRESSL Václav, HÁJEK Zdeněk.