21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Černice na vzestupu, uspěly i v Kdyni!

0

Plzeňský tým se zvedá, v jednadvacátém kole navíc neinkasoval a veze si domů všechny body.

Kdyně dokázala v šestém kole na podzim uspět v Plzni 2:1, soupeř jí ale dnes porážku oplatil a již se beznadějně poslední místo začíná stávat ohrožujícím pro týmy před sebou. V první půli bylo dostatek šancí na obou stranách, ale střelcům se nedařilo. Téměř stovka diváků přímo na stadionu si musela na koření fotbalu počkat do druhého poločasu. Nejblíže brance byly Černice, ale Müller pouze orazítkoval tyč. Selhal i Kozák, který se řítil po chybě v domácí obraně sám na Horáčka, ovšem netrefil zařízení.

Vše tak ve druhé půli rozhodl ve dvaasedmdesáté minutě Radek Nádraský. Müller posadil kulatý nesmysl ze standartní situace přímo na jeho hlavu a ta doručila balíček na místo určení. Kdyně mohla za nedlouho poté alespoň vyrovnat, ale Schwarz v největší šanci nastřelil pouze tyč. I přes dvouminutové nastavení hosté vedení udrželi a mají již na dostřel Chodský Újezd, domácí jsou dvanáctí.

SK Kdyně 1920
Trumpeš Vladimír: „K tomu nemám v podstatě co říct. Pokud nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Tohle už není střelecká krize, ale impotence, je to šílené. Je to již psychické, šance máme, ale nejsme schopni je využívat. Soupeř měl dvě střely a dal gól a tyč.“