18.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Greger rozhodl taktickou bitvu proti Mochtínu!

0

Domácí zvládli vyrovnaný duel díky jedině trefě Gregera a nadále tak drží kontakt se špicí tabulky. Hosté jsou jedenáctí.

V prvním vzájemném měření sil padlo hned sedm branek a velkou přestřelku nakonec ovládl Mochtín. Více jak sto padesát divíáků, kteří dnes toužili po odvetě, však mnoho gólu neviděli. Ale nepředbíhejme. Hra byla po celý první poločas vyrovnaná, přesto se fanoušci branky přeci jenom dočkali. Ve devětatřicáté minutě se k odraženému míči po střele Šafandy do tyče dostal rychlý Tomáš Greger a nekompromisní střelou stanovil poločasový výsledek.

Ve druhé půli měli domácí sice převahu, ale tu nedokázali proměnit vstřelenými brankami. Do vyložených gólových příležitostí pěknými pasy poslal kapitán domácích Jůda Formana a zanedlouho poté i Šafandu, oba na brankáře hostů Rajtmajera nevyzráli. Horažďovice za řadu promarněných gólových příležitostí nakonec mohly být potrestány, když v 84. minutě po pěkné akci hostů po pravé straně z malého vápna orazítkoval tyčku Toman. Když po dlouhém autu propadl kulatý nesmysl až do podobného prostoru a mladý Rašek přestřelil, bylo utkání ukončeno za nejtěsnějšího možného rozdílu.

FK Horažďovice
Boř Miloš: „Mochtín byl velmi nepříjemným soupeřem a domácí dlouho nenacházeli recept jak ho překonat. Vítězství domácích 1:0 ale bylo zasloužené, Mochtín však zaslouží velké uznání za bojovnost..“

TJ Sokol Mochtín
Toman Jiří: „Do zápasu jsme vstoupili dobře, domácí jsme do ničeho nepouštěli. Postupem času jsme již museli hru více otevřít a soupeř měl brejky, které neproměnil. Škoda tyčky v závěru, klidně jsme si mohli odvézt i bod.“

J. Rybár [-] - T. Greger [-] , J. Forman [-] - M. Šašek [-] (46. A. Vachuška [-] ) , T. Jůda [-] , M. Šafanda [-] - M. Forman [-] , J. Nauš [-] - J. Sova [-] , V. Vrzal [-] (51. O. Chod [-] ) , M. Greger [-]

P. Rajtmajer [-] - T. Dolejš [-] (85. J. Rašek [-] ) , P. Švátora [-] , J. Bejvl [-] , J. Žiak [-] , J. Cihlář [-] - Z. Smolík [-] (79. T. Velek [-] ) , Z. Novák [-] , Z. Toman [-] - J. Dolejš [-] , J. Čeleda [-]

Počet diváků: 150. Rozhodčí: Pressl Václav - PETRŽELKA František, BÍNA Roman.