23. S. Mareš , 43. S. Mareš - 68. J. Dušek
0

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann (trenér): V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo Březnice. Soupeř se představil jako snaživý a běhavý tým a potvrdil, že jeho předešlé výsledky nebyly náhodné. V úvodu utkání jsme přežili dvě jeho gólové šance. Ve 23. minutě jsme se důrazným Slavomírem Marešem ujali vedení. Od tohoto okamžiku jsme byli až do konce poločasu lepším týmem a své vedení jsme zaslouženě ve 43. minutě dobře hrajícím Slavomírem Marešem navýšili na 2:0. V úvodu druhého poločasu jsme trestuhodně zahodili dvě naše stoprocentní šance. Po naší chybě v defenzívě soupeř v 68. minutě snížil na 2:1. Od tohoto okamžiku byl náš soupeř jasně lepší. My jsme se po zbytek utkání zmohli jen na bránění našeho vedení, což se nám nakonec podařilo. Mužstvo mohu opět pochválit za bojovnost a vyzdvihl bych výkony Slavomíra Mareše a Davida Kutiše. V dalším utkání zajíždíme do Mladé Vožice, kde se chceme v derby utkání s druhým celkem tabulky poprat o co nejlepší výsledek. Tímto zvu na toto utkání, které sehrajeme v neděli 22.5. od 17.00 naše věrné příznivce.

Místo: Rat. Hory. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Weidenthalerová Hana - KŘÍŽOVSKÝ Jiří, PRCHLÍK Michal.