16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Horní Újezd doma nečekaně ztratil

66. M. Máj - 65. S. Zikmund
0

Největším překvapením kola byla nečekaná remíza Horního Újezdu na vlastním hřišt proti rezervě Šebkovici.

V prvním poločase se diváci branky nedočkali

Do Újezda dojela rezerva Šebkovic a hned od začátku diktovala tempo hry. Hosté hrající první poločas s větrem v zádech byli aktivnější a rychlejší. V 10. minutě zahrával hostující Černý přímý kop z 25m, ale jeho pokus se mezi tyče nevešel. To v minutě 13. si takřka ze stejné situace vedl mnohem lépe a Hradecký měl co dělat, aby vyrazil jeho pokus před sebe a z následné dorážky trefili hosté pouze tyč. Hosté pokračovali v náporu a ve 21. minutě se prezentovali krásnou střelou z velkého vápna, ale Hradecký opět vytáhl krásný zákrok. Ve 28. minutě se připomněli také domácí, ale akce po ose Řezáč, Sláma, Durda skončila pouze na hostující obraně. Ve 34. minutě se hosté dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí Navrkal zůstal klidný.  Ve 41. minutě se opřel do míče hostující Hobza, ale Hradecký jeho pokus opět kryl.  Domácí se za celý poločas do žádné větší šance nedostali, a jen díky Hradeckému v bráně se šlo do kabin za stavu 0:0.

Šebkovice B zaslouženě vyválčily bod

Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala a to i díky silnému větru. Ve 46. minutě zkusil pozornost hostujícího  Kuby domácí Řezáč ,ale ten jeho pokus kryl. Poté se hra odehrávala bez větších šancí ve středu hřiště. Na další moment si museli diváci počkat až do 64. minuty. Závar před domácí brankou chtěl rázným odkopem ukončit domácí Veselý, ale kupodivu všech napálil míč z 5 metrů na Hradeckého a ten reflexivně vyrazil na břevno, ale na dorážku Zikmunda už byl krátký 0:1. Hosté se ovšem neradovali dlouho a o minutu později  prošel středem hřiště Řezáč a vybídl ke skórování Máje a ten se sám před brankářem  nemýlil 1:1. V 73. minutě se postavil k přímému kopu Zvěřina, ale Kuba s jeho pokusem neměl problém. V 77. minutě měl na kopačce rozhodující gól hostující Hobza. Po nedorozumění v obraně šel sám na Hradeckého, udělal mu kličku, ale prázdnou branku netrefil. V 82. minutě po druhé žluté kartě musel ze hřiště Rygl. Domácí vycítili šanci a hned se do zakončení dostal Řezáč, ale Kuba jeho střelu vyrazil na roh. V samém závěru se po krásné akci Řezáče se Zvěřinou dostal k odraženému míči Kučera, ale trefil pouze hostujícího obránce, který už  byl posledním hráčem v bráně. Utkání skončilo tedy 1:1

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: „Hosté byli po většinu utkání lepším celkem a my můžeme poděkovat hlavně Hradeckému, že máme aspoň bod. I když v závěru mohl Kučera strhnout vítězství na naší stranu, ale to by jsme chtěli asi moc, po dnešní hře.“

TJ Sokol Šebkovice B
Říha Zdeněk, vedoucí: S dnešním výkonem můžeme být nadmíru spokojeni. Jestli předvedeme takový výkon i v dalších zápasech bude velká spokojenost.

P. Hradecký [-] - M. Čermák [-] , M. Zvěřina [-] , M. Řezáč [-] , M. Ošmera [-] , F. Dvořák [-] (46. M. Máj [-] ) , R. Durda [-] (41. M. Veselý [-] ) , P. Míča [-] , L. Sláma [-] , M. Veselý [-] , J. Kučera [-]

J. Kuba [-] - J. Fejta [-] , J. Holčapek [-] , P. Tržil [-] - S. Zikmund [-] , R. Svoboda [-] , R. Černý [-] (73. M. Roupec [-] ) - M. Rygl [-] , J. Hobza [-] - D. Večeřa [-] , A. Kotačka [-]

ŽK: 43. F. Dvořák , 56. M. Veselý - 41. D. Večeřa , 70. M. Rygl . ČK: 80. M. Rygl .
Hráči zápasu: P. Hradecký - P. Tržil .
Místo: Horní Újezd. Počet diváků: 50. Rozhodčí: NAVRKAL Ivo - PALÍK Radek (N), UHLÍŘ Jiří (N).