25.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Jistým výkonem zůstává Budišov ve hře o postup

0

Domácí na vlastním hřišti v této sezoně kralují. Navíc mají jejich výkony vzestupnou tendenci, proto nemohlo být jiného favorita.

Přímý kop Karla Nováčka 1:0 pro domácí

Utkání začali aktivněji hosté. Ve 2. minutě Jun přihrál Filippimu na hranici vápna, ten překonal střelou brankáře, z brankové čáry ale míč vykopl obránce. V 10. minutě prošel středem hostující obrany Nováček, míč mu ale v poslední chvíli ukopl Štursa. Ve 22. minutě postupovali Filippi s Musilem na branku domácích, Musil udělal kličku obránci a v jasné příležitosti vystřelil těsně nad branku. Ve 27. minutě domácí dvakrát nebezpečně vystřelili, ale obě střely zablokovala hostující obrana. Ve 33. minutě zahrávali domácí trestný kop. Míč si postavil Karel Nováček a překvapil Hajného střelou na přední tyč – 1:0

Karel Nováček, rána pod břevno 2:0

Ve 49. minutě hlavičkoval Musil z vápna těsně nad. V 53. minutě dvě hezké střely domácích, kdy první zneškodnil Hajný a druhou zablokoval Růžička. V 71. minutě přihrál omylem Růžička na hranici pokutového území Karlu Nováčkovi a ten přesnou střelou pod břevno rozhodl utkání – 2:0. V 89. minutě mohl snížit Filippi, jeho patičku ale vykopl z brankové čáry obránce.

FC Budišov - Nárameč
Libor Švec, trenér: Dnes k nám přijel velmi dobrý protivník, který nám zejména v prvním poločase dělal problémy. Utkání bylo vyrovnané a rozhodla ho střelecká forma Karla Nováčka.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B
Ladislav Jun, trenér: Všechna naše utkání jsou jako přes kopírák. Začneme velice dobře, soupeře přehráváme, vytvoříme si příležitosti. Ty ale neproměníme, dostaneme branku a naše hra začne postupně upadat. První polovina dnešního utkání byla herně vyrovnaná, ve druhé byli lepší domácí. Rozhodla lepší trénovanost Budišova.

L. Trnka [-] - R. Hrádek [-] , M. Molnár [-] , Z. Dvořák [-] , T. Nováček [-] - M. Votoupal [-] , T. Obůrka [-] (66. J. Kozuň [-] ) , L. Horký [-] , M. Sedláček [-] (77. R. Hort [-] ) - K. Nováček [-] , J. Pažourek [-] (88. O. Kafka [-] )

T. Hajný [-] - R. Štursa [-] , P. Machatka [-] , F. Růžička [-] - D. Musil [-] , P. Němec [-] , J. Jun [-] , T. Jelínek [-] , J. Havlík [-] (77. R. Gančev [-] ) - M. Filippi [-] , D. Malicki [-] (68. L. Bulíček [-] )

ŽK: 19. T. Nováček , 28. T. Obůrka , 65. K. Nováček - 23. J. Jun , 62. D. Malicki .
Místo: Budišov. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Šrámek Zdeněk - SLIŽ Emil, KŘENEK Tomáš.