24.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

300 diváků v derby přihlíželo výhře Telče nad Třeští 4:2

13. J. Jančo , 33. J. Beňo , 41. J. Jančo , 65. J. Kratochvíl (p.) - 26. J. Gutwald (p.) , 51. J. Gutwald (p.)
0

Dnešní zápas byl místní region svátek. Setkali se dva celky, které sídlí kousek od sebe. Proto se zde přízvisko derby, velice hodí. Pro oba celky byl další náboj v nejisté záchraně, vítěz tohoto utkání má záchranu jistou.

Napadání domácích slaví úspěch, padají z něj dvě branky

Hosté začínají zápas svojí velkou šancí, Petr Císař přihrává volnému Martinu Marešovi a ten dávám branku, ale ta je následně anulována, Mareš stál v ofsajdu. 13. minuta první branku střílí agilní Josef Jančo 1:0. 26. minuta faul nefaul ve vápně, spíše konpenzace rozhodčího, z následného pokutového kopu Jiří Gutwald vyrovnává na 1:1.  Domácí po této brance ožili převzali iniciativu a do konce poločasu hosty k ničemu nepustili.V 33. minutě se  po standardní situaci neprosadil David Všohájek, ale míč se dostal k Beňovi a ten dal vedoucí branku 2:1. Domácí na hosty používali hodně presink a právě z něj získali Josefem Jančem míč  na půli  a po průniku zvyším právě zmíněný Jančo na 3:1

2 penalty na obou stranách upravují skóre na 4:2

Druhý poločas začali hosté lépe. Po druhém pokutovém kopu sníšil Jiří Gutwald na 3:2. Následně se hra odvíjela daleko od obou branek, většinu času uprostřed hřiště. Šancí bylo podstantně méně než v poločase předchozím. V 65.minutě na konečných 4:2 upravoval Jiří Kratochvíl rovněž ze značky pokutového kopu. Další průběhu poločasu již nevznikla žádná povedená akce, která by stála za zmíňku.

SK Telč
Josef Jančo, trenér: Tento zápas byl pro nás důležitý, vítězství v něm nám dává jistu záchrany soutěže. Dnes to byla naprosto zasloužená výhra, hosty jsme k ničemu nepustili, dokázali se akorát prosadit z pokutových kopů.

TJ Slavoj Třešť
Jiří Gregor, trenér: Zasloužená výhra domácích, náš tým toho moc dopředu nevymyslel.

SK Telč
L. Vašina [-] - D. Kudláček [-] , L. Nosek [-] , J. Kratochvíl [-] , D. Všohájek [-] - J. Páral [-] , J. Nerad [-] , J. Beňo [-] , J. Všohájek [-] - D. Stránský [-] , J. Jančo [-] -

D. Pešta [-] - D. Ivan [-] , O. Procházka [-] , L. Lupač [-] - M. Krejčí [-] , J. Gutwald [-] , M. Lovětínský [-] , M. Mareš [-] , M. Lacina [-] - F. Nechvátal [-] , P. Císař [-]

ŽK: 42. D. Všohájek , 53. L. Nosek , 60. J. Beňo - 67. F. Nechvátal , 83. M. Krejčí .
Hráči zápasu: J. Beňo , J. Jančo - D. Pešta .
Místo: Telč. Počet diváků: 280. Rozhodčí: TOMAN Radek - POJEZNÝ Karel, KRONDRÁF Jan.