18.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Po nepříliš pohledném zápase na ukazateli svítil kříž 1:1

0

V Telči chtěl Žďár potvrdit tři body z minulého týdne. Domácí naopak potřebují co nejrychleji začít sbírat body.

Fotbalová nuda

Bohužel se po celý první poločas hrál fotbal plný nepřesností a nakopávaných míčů. Hosté mohli vstřelit první branku v 7. minutě, kdy Filippi obešel domácího gólmana, ale potom mu míč utekl za brankovou čáru. Hosté kontrovali ve 13. minutě, ale hostující útočník přestřelil z penalty branku Svobody. Ve 44. minutě zahrávali hosté trestný kop, Štursa ve vápněsklepl míč Machatkovi, ten udělal kličku obránci a trefil přesně – 0:1

Hosté po chybách ztrácení vyhraný zápas

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a do 83. minuty nebyly k vidění téměř žádné gólové šance. V 84. minutě přišlo první varování, ale domácí hráč opět přestřelil z bezprostřední blízkosti Svobodovu branku. Po zbytek utkání domácí hosty přehrávali a v 87. minutě vyvrcholil tlak hezkou střelou z 25 metrů, která zaplula přímo do vrchního rohu branky – 1:1. V 90. minutě postupovali dva domácí hráči na Svobodu, ten ale předvedl výborný zákrok a míč vykopl.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B
Funkcionář klubu: Dnešní utkání se nám moc nevyvedlo. Sice to vypadalo, že si odvezeme tři body, ale od 84. minuty jsme začali dělat naprosto zbytečné chyby a domácí se díky tomu dostávali do zakončení. S remízou proto musíme být nakonec spokojeni.“

SK Telč
M. Misař [-] - L. Nosek [-] , J. Všohájek [-] , D. Kudláček [-] , J. Kratochvíl [-] - J. Páral [-] , R. Nechvátal [-] (17. T. Havlík [-] ) , D. Fortelný [-] (70. D. Stránský [-] ) , R. Mikeš [-] (82. D. Všohájek [-] ) - J. Nerad [-] , J. Jančo [-]

F. Svoboda [-] - F. Růžička [-] , R. Gančev [-] , R. Štursa [-] , P. Machatka [-] - L. Bulíček [-] , P. Němec [-] (53. T. Janů [-] ) , J. Jun [-] , T. Jelínek [-] - V. Franěk [-] , M. Filippi [-] -

ŽK: 61. T. Havlík - 30. R. Štursa , 72. F. Svoboda .
Hráči zápasu: J. Jančo - F. Svoboda .
Místo: Telč. Počet diváků: 142. Rozhodčí: POLÁK Michael - DENEV Patrik, BESEDA Petr.