6.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Dělba bodů v Hříškově

70. V. Pořt (p.) , 80. V. Pořt - 1. M. Malecký , 27. L. Hrbek
0

Hráči Postoloprt dobře rozehráli utkání v Hříškově. Po prvním dějství už vedli 0:2, pak se jim přestala dařit hra, soupeř toho využil a srovnal stav do remízy.

První půle pro Postoloprty

Vzhledem k tomu, že Áčko i Béčko Postoloprt hrálo ve stejný termín, přijeli hosté na hříškovské hřiště v dost oslabené sestavě. Také domácí na tom nebyli se sestavou zrovna nejlépe. S tímto oboustranným handicapem se ale lépe v prvním poločase vypořádali postoloprtští. Hned v 1. minutě zápasu, po chybě domácího brankáře Petra Hnilici, vstřelil branku Miroslav Malecký, jinak rovněž brankář, tentokrát hráč v poli. Druhou branku vsítil „výstavní“ střelou Lukáš Hrbek. V dalším průběhu poločasu byla kvůli špatnému terénu hra spíše vyrovnaná, moc to kombinačně nešlo ani jednomu týmu a stav 0:2 vydržel až do konce první půle.

Domácí to dotáhli do remízy

Ve druhém poločase začali být postoloprtští ve své hře bezzubí. Bylo to znát hlavně v jejich útočné fázi. Hříškovští začali soupeře zlobit zejména ze standardních situací a po jedné takové akci se jim podařilo vybojovat penaltu. Gólman Postoloprt Martin Kurucz fauloval brankáře Hříškova Petra Hnilicu, který si naběhl do vápna, a byl z toho pokutový kop. Ten s přehledem proměnil hříškovský kapitán Václav Pořt. Po další standardní situaci v 80. minutě tentýž hráč vyrovnal na konečných 2:2.

FK Postoloprty B
Daniel Zíbrt (hrající asistent trenéra FK Postoloprty B): Remíza byla zasloužená, protože oba týmy hrály nepříliš kvalitní fotbal.

SK Hříškov
P. Hnilica [-] - Z. Pokorný [-] , D. Vlček [-] - D. Kabourek [-] - V. Pořt [-] , M. Kašpar [-] - M. Folauf [-] , M. Kašpar [-] , M. Kůrka [-] , P. Bichrt [-] , M. Srbecký [-]

M. Kurucz [-] - D. Zíbrt [-] , M. Hetzendorf [-] , M. Malecký [-] , P. Verner [-] , J. Kocina [-] , M. Šubert [-] , M. Černohorský [-] , L. Hrbek [-] , P. Šubert [-] , J. Malecký [-]

Hráči zápasu: V. Pořt - M. Malecký , M. Hetzendorf .
Místo: Hříškov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Vaic Zdeněk - SRBECKÝ Zdeněk (N), VACURA Milan (N).