1.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dvanáct gólů ve Starém Máteřově

0

Na závěr podzimní části viděli diváci ve Starém Máteřově velice útočně laděné utkání, ve kterém padlo celkem 12 branek.

Na rychlý gól Shejbala domácí čtyřikrát odpověděli

V Máteřově byla v sobotu k vidění v podání obou týmů velice ofenzivní partie.Na zápas určitě nebudou v dobrém vzpomínat oba brankáři.

Již v 6.minutě poslal svojí střelou hosty do vedení Petr Shejbal, před brankáře Buňkou míč skočil a bylo to 0:1.

Domácí, v jejichž řadách nastoupilo několik hráčů A-týmu, se dočkali vyrovnání v 11.minutě zásluhou Davida Jonáše.Ani hostující brankář Bílek neměl při této brance čisté svědomí - 1:1.

Domácím vyhovoval styl hry Starého Hradiště a našli na obranu hostů jednoduchý recept, přihrávky za pomalejší hradišťskou obranu nacházely máteřovského snajpra Jonáše, ten své soky přebíhal a tvrdě trestal.Domácí útočník nasázel v rozmezí jedenácté a třicátépáté minuty hattrick - 3:1.

Do poločasu se ještě trefil střelou do šibenice, po sklepnutí Kalouse, Tomáš Fenyk - 4:1.

Gólové hody pokračovaly

Gólostroj obou týmů se nezadřel ani ve druhém poločase.

Na gólovou střelu Shejbala vzápětí odpověděl Jonáš - 5:2.

V 70. minutě vystřelil z hranice šestnáctky Petr Lexman a brankař Buňka si míč, při snaze vyrazit jej, srazil do branky - 5:3.

V 72.minutě se z dorážky prosadil Vladislav Teplý - 5:4.

Dvougólové vedení vrátil domácím Radek Klíma, který unikl, udělal kličku Bílkovi a bez sebemenšího zaváhání dopravil míč do sítě - 6:4.

Za stavu 6:4 se do útoku vysunul hostující obránce Martin Skuček, brzy nato se dostal ke střele z dvaceti metrů a míč skončil v síti - 6:5.

Na konečných 7:5 upravil tři minuty před koncem Jonáš, který tedy v utkání zaznamenal neuvěřitelných pět branek.

Domácí tak stylově oslavili narození syna svého kapitána Jiřího Mzyka.

SK Starý Mateřov B
Jiří Škrha (hrající trenér Starého Máteřova): Utkání probíhalo v klidu a v pohodě, hrál se fotbal z obou stran.Bylo vidět, že Hradiště má rozumné mužstvo.

TJ Sokol Staré Hradiště B
Petr Mára (hrající trenér Starého Hradiště): Je smutné dát venku pět branek a nevyhrát zápas.Domácím, posíleným pěti hráči A-týmu, vyšel první poločas kombinačně.Ve druhé půli jsme byli lepší my.Ale Starý Máteřov vyhrál zaslouženě.

Autor: L. N.

J. Buňka [-] - P. Kalous [-] (87. J. Bureš [-] ) , T. Fenyk [-] , R. Klíma [-] , J. Mzyk [-] , J. Macek [-] (58. Z. Žďára [-] ) , D. Jonáš [-] , P. Žďárský [-] , J. Škrha [-] (70. A. Honzíček [-] ) , R. Tomiška [-] , V. Janeček [-]

J. Bílek [-] - M. Skuček [-] , P. Shejbal [-] , P. Mára [-] , V. Kurstein [-] , V. Teplý [-] , P. Lexman [-] , R. Sluťak [-] , L. Hanč [-] (46. P. Holman [-] ) , M. Voříšek [-] , R. Šmíd [-]

ŽK: 57. P. Kalous - 34. V. Kurstein , 89. R. Šmíd .
Hráči zápasu: D. Jonáš - P. Shejbal .
Místo: Starý Máteřov - tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Málek Pavel - MYNKA Evžen (N), BLAŽEK Petr (N).