1.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Sruby Hlinsku nadělily šest gólů

27. T. Vrabec , 28. T. Vrabec , 32. P. Kubík , 36. L. Chadima , 72. M. Jiráský , 73. P. Šeda - 19. A. Cach , 75. M. Slavík
0

Domácí Sruby narazily na trápící se Hlinsko, proti kterému byli jasnými favority utkání. Podívejte se na průběh celého utkání!

Čtyři góly domácích během devíti minut

Do první šance utkání se dostal domácí Jiráský, který se v 10. minutě dostal ke střele z hranice vápna, ale bohužel pro domácí Jindřichovského branku minul. V 19. minutě se v domácí šestnáctce uvolnil jeden z hostujících útočníků, míč předal na penaltu Cachovi, který míč uklidil k tyči Horynovi branky a poslal tak hosty do vedení. Ve 27. minutě domácí Laštovka svou přihrávkou vybídl Vrabce, který hostujícího brankáře Jindřichovského nadvakrát překonal a srovnal tak na 1:1. O pouhou minutu později přišla pro hosty další rána v podobě dalšího Vrabcova gólu, který ho vstřelil opět po přihrávce Laštovky a poslal tak domácí do vedení 2:1. Ve 32. minutě se po lajně utrhl Gerčák, který před prázdnou branku naservíroval míč Kubíkovi, který ho bez problému doklepl do branky hostů a zvýšil tak na 3:1. Ve 36. minutě přišel další gól domácích, který z pětadvaceti metrů vstřelil Chadima, když se krásně opřel do míče a umístil ho k tyči Jindřichovského branky. První poločas skončil za stavu 4:1 a do kabiny se tak o poznání lépe odcházelo domácím.

Sruby přidaly dva góly

V 55. minutě se do šance dostal jeden z hostujících hráčů, který svou střelou lízl tyčku Horynovi branky. V 72. minutě se ke střele z hranice vápna dostal Jiráský, který svou střelu dokázal dostat až za Jindřichovského záda a zvyšoval tak na 5:1. O minutu později domácí zvyšovali už na 6:1, kdy se střelou zpoza vápna prosadil Šeda. V 75. minutě dokázali hosté snížit po brejkové situaci dva na jednoho, kterou zakončoval Martin Slavík a snížil tak na 6:2. Utkání skončilo za stavu 6:2 a domácí tak mohli slavit tři body.

Sledujte náš kraj i na Facebooku! Fotbalunas.cz Pardubický kraj

TJ Sokol Sruby
Lukáš Simon (kapitán): Dnes jsme už potřebovali bodovat a proti slabému soupeři z Hlinska se nám to povedlo.

V. Horyna [-] - M. Jiráský [-] , J. Gerčák [-] , T. Vrabec [-] (65. O. Prachař [-] ) , P. Šeda [-] , L. Chadima [-] , L. Laštovka [-] , L. Simon [-] (79. M. Bělohlávek [-] ) , T. Dušek [-] , M. Seidenglanz [-] , P. Kubík [-]

FC Hlinsko B
P. Jindřichovský [-] (46. M. Kapitán [-] ) - L. Krbálek [-] , M. Nevole [-] , D. Holec [-] , A. Cach [-] , J. Bříza [-] , M. Severýn [-] , P. Veselský [-] , M. Slavík [-] , P. Popelka [-] , O. Vamberský [-]

ŽK: 7. L. Simon , 28. T. Vrabec - 8. M. Slavík .
Hráči zápasu: P. Šeda , T. Vrabec .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Čad Jiří - VANIŠ František, LEDAJAKS Josef.