2.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Favorizované Holany s přehledem zvítězily

0

V úvodním kole Liberecké západní 1. B třídy se utkala mužstva domácích Holan s mužstvem z Rozstání. Domácí byli mírně favorizováni a tyto prognózy se po utkání potvrdily. Před stovkou domácích diváků dokázalo domácí Dynamo vyhrát v poměru 2:0

První poločas ovládly Holany

Od první minuty se hrál bojovný a takticky vedený fotbal, kde měli domácí mírně navrch, což se projevovalo hlavně ve finální fázi a oproti soupeři se dostávali do šancí. První šanci měl Souček,ale jeho hlavička jen těsně minula Kotlárovu branku. Další gólovou příležitost měl na hlavě Bečvařík, ale míč směřující do branky trefil hlavu hostujícího stopera, největší šanci prvního poločasu měl ale Nedbal, který šel úplně sám na branku soupeře, ale z nepochopitelných důvodů se zalekl a čekal na své spoluhráče. Domácí se přeci jen dočkali a ve 41. minutě, když nová posila Holan Serdel přesně odcentroval na hlavu Bečvaříka a v Holanech vypukla nefalšovaná euforie 1:0. Hosté se své první šance dočkali až v poslední minutě prvního dějství, když hostující útočník přehodil vyběhnutého Pavlíčka a na brankové čáře vše hasil dobře hrající Koleňák.

Přes slibný začátek druhého poločasu Rozstání nedokázalo vstřelit branku

Rozstání vstoupilo do druhého poločasu aktivněji a snažilo se o vyrovnání, ale defenzíva Holan fungovala na jedničku a svého soupeře do žádných šancí nepouštěla. Naopak udeřilo na druhé straně, když Souček přeloboval obranu hostí a Torba v klidu uklidil míč do sítě 2:0. Od té doby byli domácí lepším týmem a soupeř už rezignoval. Nakonec jsme viděli několik zajímavých šancí, Šanda trefil tyč a Fořtík v solovém nájezdu pouze nastřelil brankáře Kotlára.

Dynamo FC Holany
Trenér F.C. Dynamo Holany: První důležitý krok, což je dobrý vstup do soutěže se nám podařil splnit a já bych za to chtěl klukům poděkovat. Myslím si, že jsme byli lepším týmem a body zůstaly po právu v Holanech. Naše hra šla herně nahoru, ale je v ní stále plno nedostatků na kterých musíme pracovat. Jak už jsem říkal jednalo se pouze o chyby jednotlivců a ne systémových což je hodně důležité. Uvidíme jak se nám bude dařit hrát poctivě a kolektivně v dalších zápasech, kde je potřeba tento bojovný a obětavý výkon zopakovat.

R. Pavlíček [-] - L. Mikysa [-] , P. Nedbal [-] (86. J. Kraus [-] ) , J. Koleňák [-] , O. Kočí [-] - R. Torba [-] , V. Serdel [-] , P. Šanda [-] (85. V. Mašek [-] ) , P. Sýkora [-] (82. J. Fořtík [-] ) , J. Souček [-] - J. Bečvařík [-]

TJ Sokol Rozstání
D. Kotlár [-] - M. Šindelář [-] , J. Čihula [-] , J. Tomáš [-] (53. V. Ulrich [-] ) - S. Imrich [-] (75. P. Horáček [-] ) , M. Pavlů [-] , R. Passian [-] , L. Hajský [-] (57. K. Zerák [-] ) , O. Drbohlav [-] , J. Husák [-] - J. Hrubeš [-] -

ŽK: 24. P. Sýkora - 45. J. Husák , 49. M. Šindelář .
Místo: Tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Havel Tomáš - MAREČEK Pavel, COPKO Jakub.