2.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Rapid si veze z Krásné Studánky první body

0

Podle umístění v minulé sezóně se mělo jednat o vyrovnaný souboj, jelikož oba celky od sebe dělily pouhé dva body. Úvodní utkání nakonec skončilo lépe pro hostující celek.

Housa poslal domácí do vedení

O první půli se nedá říct, že by jsme viděli reklamu na fotbal. Na obou stranách bylo vidět hodně nepřesností, ztracené míče a přechody do útoku, které končily těsně za polovinou hřiště. Bohužel pro hosty se po ojedinělé akci domácích skóre měnilo na 1:0, když se v 31. minutě trefil Housa. Dále se hrál pouze kouskovaný fotbal, který nenabídl žádné zvláštní momenty.

Šikýř dirigoval obrat Rapidu

Poločasová přestávka prospěla více hostujícímu Rapidu. Po přestávce začali svižně kombinovat, nabízet se a celkově předváděli mnohem hezčí fotbal než v první půli. Na to bohužel domácí nezvládli zareagovat a v 69. minutě po krásné kombinaci Kejdany se zakončujícím Šikýřem došlo ke srovnání stavu utkání na 1:1. Tento moment nabudil celé mužstvo a o pár minut později poslal hosty do vedení P. Halama. První venkovní body ještě zpečetil Šikýř, který se trefil v tomto utkání po druhé. Konečný stav - 1:3

Kr. Studánka
P. Martin [-] - J. Novák [-] , J. Vajtr [-] , J. Pojsl [-] , M. Brada [-] (85. Š. Vondráček [-] ) - J. Hájek [-] , J. Housa [-] , O. Javůrek [-] (61. P. Kahl [-] ) , T. Hájek [-] - O. Pova [-] (46. J. Smolák [-] ) , L. Killar [-]

VTJ Rapid
M. Dvorský [-] - P. Halama [-] , M. Andrš [-] , L. Halama [-] , P. Proche [-] - J. Bohm [-] (62. L. Marek [-] ) , D. Kejdana [-] , M. Stuchlík [-] , F. Jerie [-] (46. J. Václavík [-] ) , R. Barbořák [-] - J. Šikýř [-]

ŽK: 72. P. Kahl , 79. J. Pojsl - 32. J. Bohm , 60. M. Stuchlík , 64. J. Šikýř . ČK: 82. J. Housa .
Místo: Krásná Studánka. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Halama Miroslav - BROŽ Antonín, HORÁČEK Michal.