1.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Souboj Loděnic a Dobřínska nerozhodně

0

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, kteří aktivně dostupovali a prezentovali se tvrdou hrou. Za první půlhodinu obrželi 3 žluté karty za zákroky za hranicí pravidel. Gólově se první prosadili důrazní hosté zásluhou Jana Hladkého. Domácím to nedalo a do 5 minut bylo vyrovnáno. Trefil se domácí Dresler. Do šaten se šlo za stavu 1:1. Druhá půle kromě dvou žlutých karet na straně domácíh nepřinesla nic významného a tak se oba celky rozešly smírně 1:1.

TJ Loděnice
D. Brázda [-] - L. Mánek [-] , V. Malý [-] (80. P. Panchártek [-] ) , O. Kovář [-] , S. Menšík [-] - D. Lyczak [-] , J. Roháček [-] , L. Dresler [-] , T. Lang [-] - J. Urbánek [-] , D. Hofbauer [-] (68. P. Kovář [-] ) -

SK-1934 Dobřínsko
Z. Čech [-] - M. Čech [-] (46. D. Hladký [-] ) , M. Prokop [-] , T. Hladký [-] , M. Ostrovský [-] (82. M. Hladký [-] ) , M. Ostrovský [-] , J. Hladký [-] , L. Gothard [-] (46. R. Pislcajt [-] ) , F. Hladký [-] , J. Vokoun [-] , V. Ostrovský [-]

ŽK: 60. L. Dresler , 72. T. Lang - 4. L. Gothard , 23. F. Hladký , 28. V. Ostrovský .
Hráči zápasu: L. Dresler - J. Hladký .
Místo: Loděnice. Počet diváků: 35. Rozhodčí: BOŘIL Michal - VYKOUKAL Michal (N), VYSTRČIL Rudolf (N).