Michal Bogner
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | Čechie Zastávka |
| 2022-2023 | FC Moravský Krumlov |
| 2014-2015 | FC Moravský Krumlov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 05.09. 16:00 | M. Krumlov - Kohoutovice | 5:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | M. Krumlov B - Jamolice | 11:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:30 | 1.SC Mládež - M. Krumlov B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:30 | M. Krumlov B - Troskotovice | 4:1 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Prosiměřice B - M. Krumlov B | 1:10 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:00 | Suchohrdly - M. Krumlov B | 4:4 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | M. Krumlov B - Božice | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:00 | Hostěradice - M. Krumlov B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:00 | M. Krumlov B - Vedrovice | 6:2 (1:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Hrušovany B - M. Krumlov B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 16:30 | M. Krumlov C - Branišovice | 3:2 (1:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | M. Krumlov C - Lesonice | 2:3 (2:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | M. Krumlov C - Jezeřany B | 7:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:30 | M. Krumlov C - Petrovice | 5:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | M. Krumlov C - H. Kounice B | 7:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | M. Krumlov C - Olbramovice B | 2:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 11 | 985 (ø 89,54) | 7 (ø 0,63) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 14 (ø 0,82) | 5 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 6 | 166 (ø 27,66) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 16 | 1273 (ø 79,56) | 4 (ø 0,25) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 26 (ø 1,44) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 7 | 557 (ø 79,57) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 17 | 1367 (ø 80,41) | 17 (ø 1,00) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 9 (ø 1,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 3 | 206 (ø 68,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 9 | 803 (ø 89,22) | 8 (ø 0,88) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 9 | 753 (ø 83,66) | 4 (ø 0,44) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 21 | 1803 (ø 85,85) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 11 | 697 (ø 63,36) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 12 | 1018 (ø 84,83) | 20 (ø 1,66) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 9 | 644 (ø 71,55) | 8 (ø 0,88) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 8 | 676 (ø 84,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 14 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 11 | 928 (ø 84,36) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 9 | 749 (ø 83,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 12 | 1064 (ø 88,66) | 10 (ø 0,83) | 7 (ø 0,58) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 1 | 53 (ø 53,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |




