2.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

Jasné vítězství Slovanu.

0

Střelci Slovanu : Urbánek P. 4x,Taube D. 2x     ŽK : Taube D.

Střelci Hrušova : Pecha J.     ŽK : Jurášek M.,Mrázek J.

Domácí Slovan utkání rozhodl prakticky v pěti minutách první půle,když dvě branky vstřelil Taube a další přidal Urbánek. V 51min. přidal Urbánek další branku,a přestože Jiskra dokázala zásluhou Pechy snížit,střelecky mimořádně aktivní Urbánek dvěma trefami uzavřel skore utkání na stavu 6:1.

TJ Slovan Ostrava
Z. Hypš [-] - Q. Nguyen [-] , M. Ritnošík [-] (79. J. Kropp [-] ) , T. Bagi [-] , P. Urbánek [-] , D. Trunkát [-] , M. Trávníček [-] , J. Lindovský [-] , D. Taube [-] (55. J. Klimek [-] ) , M. Stolař [-] , M. Kubinec [-]

Jiskra MCHZ Ostrava Hrušov
F. Vybíral [-] - L. Paťava [-] , M. Jurášek [-] , J. Mrázek [-] - J. Pecha [-] , V. Chobot [-] (65. A. Goga [-] ) , M. Josefofský [-] - P. Hudeček [-] , M. Stavinoha [-] - P. Bílek [-] , J. Mrázek [-] (61. R. Franek [-] )

ŽK: 39. D. Taube - 33. M. Jurášek , 41. J. Mrázek .
Místo: tráva. Počet diváků: 85. Rozhodčí: ŠTOREK Martin - DVOŘÁK Martin, LAŠTUVKA Petr.