2.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

Hladké vítězství favorizovaných Klimkovic.

0

Střelci Klimkovic : Šablatura J. 2x,Anton J. 2x,Gazda J.

ŽK : Revťák R./L/,Dopirák P. /L/,Strnka V./K/

Utkání začalo pro domácí nešťastně,když už ve druhé minutě využil zkušený Šablatura hrubé chyby domácí obrany a vstřelil první branku utkání.Tentýž hráč vstřelil do poločasu ještě jednu branku a do kabin šli spokojenější hosté.Po přestávce už klimkovičtí nedopustili žádný zvrat a po zcela jednoznačném průběhu utkání zvítězili 5:0,když další dvě branky vstřelil Anton a poslední přidal Gazda.

TJ Lokomotiva Ostrava
V.Lička - hrající trenér: Zasloužené vítězství Klimkovic,někteří mí svěřenci by měli přehodnotit svůj přístup k fotbalu a sáhnout si do svědomí,protoře takhle se fotbal hrát nedá.

TJ Klimkovice
Herda T. - brankář a kapitán: V těžkém utkání na nepříjemné škváře jsme chtěli zvítězit,to se nám povedlo a proto jedeme domů spokojeni.

M. Šterban [-] - T. Bena [-] , J. Vajda [-] , V. Řešuta [-] , S. Ullrich [-] , V. Lička [-] - R. Revťák [-] , D. Tomašík [-] - J. Stulík [-] , P. Dopirák [-] , T. Mrůz [-] -

T. Herda [-] - M. Vysocký [-] , D. Knopp [-] , Z. Novák [-] (60. V. Strnka [-] ) , L. Borski [-] - J. Gazda [-] , K. Konečný [-] , J. Kula [-] , V. Glonek [-] - J. Šablatura [-] (64. J. Tomášek [-] ) , J. Anton [-]

ŽK: 24. P. Dopirák , 77. R. Revťák - 80. V. Strnka .
Místo: škvára. Počet diváků: 30. Rozhodčí: SAJDOK Jaromír - LANGER Vlastislav, BUKOVSKÝ Marek.