8.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

--

--

0
Vřesinská rezerva chtěla po třech porážkách opět naplno bodovat,ale měla těžkého soupeře,momentálně třetí tým tabulky z Hošťálkovic. Soupeř šel do vedení už v 7´min. když se trefil V.Baránek,ale domácí bleskurychle kontrovali a v 10´min. vyrovnali brankou M.Kožušníka. Vřesina byla v této fázi utkání lepším týmem a ve 28´min. šla do vedení 2:1,když J.Seget proměnil pok.kop. Hošťálkovice ale stihly do poločasu vyrovnat F.Hrnčárem,který ve 41´min. srovnal stav na 2:2. Ve druhém poločase měla Vřesina několik šancí,ale když T.Lazarov neproměnil ani tu největší-pok.kop,naplnilo se ono známé "nedáš-dostaneš" a v 69´min. šly díky brance J.Martínka Hošťálkovice opět do vedení. Domácí hráči vsadili vše na jednu kartu,vrhli se do útoku a tato snaha jim v 89´min. přinesla zasloužené ovoce v podobě vyrovnávací branky V.Tichého.

FC Vřesina B
M. Wozniak [-] - L. Ineman [-] , L. Kudela [-] (46. .. Varga [-] ) , J. Homola [-] , T. Kaňa [-] - M. Kožušník [-] , M. Gajdečka [-] (46. A. Livar [-] ) , V. Tichý [-] , J. Seget [-] - T. Lazarov [-] , M. Ulrich [-]

TJ Sokol Hošťálkovice
O. Strakoš [-] - D. Novák [-] , O. Sos [-] , O. Sýkora [-] , M. Posmyk [-] - V. Baránek [-] , M. Schvarz [-] , P. Cigan [-] , R. Martykán [-] (88. K. Adamec [-] ) - F. Hrnčár [-] , D. Zátopek [-] (60. J. Martínek [-] ) -

ŽK: 34. L. Kudela , 63. T. Kaňa , 67. L. Ineman - 18. O. Sos , 86. M. Schvarz .
Hráči zápasu: V. Tichý - F. Hrnčár .
Místo: tráva. Počet diváků: 73. Rozhodčí: ŠTOREK Martin - POPOVSKÝ Zbyněk, JURAJDA David.