3.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Kyjovice tahaly za delší stranu provazu

0

Od poloviny poločasu Kyjovice ovládly hru

V prvních patnácti minutách se hrál poměrně vyrovnaný fotbal. Pak měli domácí tři šance, které však zahodili. V 19. minutě se střelou podél brankáře prosadil Václav Pětník - 1:0. V 34. minutě zahrávali domácí roh, hlavičku Kováče ještě gólman Paluch zlikvidoval, ale na dorážku Lukáše Richtera už byl zcela krátký - 2:0. Hosté snížili dvě minuty před odchodem do kabin, kdy centr zprava uklidil do sítě Herber - 2:1.

Kyjovice si pojistily výhru

Druhý poločas, co se týká fotbalové kvality, byl poněkud slabší. Domácí navýšili vedení po pěkné akci Pětníka - 3:1. V 61. minutě se po rohu hlavou trefil Kováč - 4:1. Kosmetickou úpravu skóre zařídil dvě minuty před koncem hlavou Kašpařík - 4:2.

FC Kyjovice
Radim Volný (trenér, Kyjovice): Prvních 15. minut bylo z naší strany neurovnaných. Pak jsme získali vedení 2:0. Zbytečně jsme vtáhli Brumovice do hry, když snížily dvě minuty před koncem první půle. Druhý poločas už moc šancí nenabídl, přesto jsme zvýšili své vedení až na 4:1. Opět jsme však inkasovali zbytečně na konci zápasu.

TJ Slezská Hořina Brumovice
Rostislav Palúch (brankář a vedoucí mužstva, Brumovice): Rozhodly standardky soupeře, které nás potopily