Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B
2023-2024
-
Oldřišov B - Opabrum 75-0-25 % 5:0 (3:0) 12.08. 17:00 -
Skřipov - Budišovice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Služovice - H.Lhota 100-0-0 % 5:1 (3:1) 13.08. 17:00 -
Raduň - Chvalíkovice 75-25-0 % 1:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Komárov - Suché Lazce 75-25-0 % 3:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Háj B - Dobroslavice 75-0-25 % 1:0 (0:0) 13.08. 17:00
-
Dobroslavice - Komárov 0-0-100 % 1:2 (1:2) 19.08. 16:00 -
Suché Lazce - Skřipov 67-0-33 % 3:1 (2:1) 19.08. 16:30 -
H.Lhota - Raduň 33-0-67 % 5:10 (2:5) 19.08. 16:30 -
Služovice - Opabrum 100-0-0 % 3:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Chlebičov B - Oldřišov B 100-0-0 % 2:1 (1:0) 20.08. 15:00 -
Chvalíkovice - Háj B 33-0-67 % 0:0 (0:0) 20.08. 16:30
-
Oldřišov B - Budišovice 100-0-0 % 4:3 (1:2) 26.08. 16:30 -
Suché Lazce - Dobroslavice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Komárov - Chvalíkovice 100-0-0 % 6:1 (3:0) 27.08. 15:00 -
Služovice - Chlebičov B 67-33-0 % 1:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Raduň - Opabrum 100-0-0 % 14:1 (8:0) 27.08. 16:30 -
Háj B - H.Lhota 100-0-0 % 2:3 (1:1) 27.08. 16:30
-
Opabrum - Háj B 0-0-100 % 0:7 (0:4) 02.09. 16:00 -
H.Lhota - Komárov 0-0-100 % 0:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Dobroslavice - Skřipov 33-0-67 % 1:3 (1:0) 02.09. 16:00 -
Chlebičov B - Raduň 67-0-33 % 6:2 (1:1) 03.09. 15:00 -
Suché Lazce - Chvalíkovice 33-67-0 % 2:2 (2:1) 01.09. 17:00 -
Budišovice - Služovice 33-0-67 % 0:2 (0:2) 03.09. 16:00
-
Skřipov - Oldřišov B 67-0-33 % 3:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Suché Lazce - H.Lhota 100-0-0 % 2:3 (0:3) 09.09. 16:00 -
Dobroslavice - Chvalíkovice 0-67-33 % 2:4 (2:2) 09.09. 16:00 -
Komárov - Opabrum 100-0-0 % 6:2 (2:0) 10.09. 16:00 -
Raduň - Budišovice 100-0-0 % 3:4 (2:2) 10.09. 16:00 -
Háj B - Chlebičov B 67-0-33 % 1:1 (1:1) 10.09. 16:00
-
Opabrum - Suché Lazce 0-0-100 % 1:7 (1:5) 16.09. 15:30 -
H.Lhota - Dobroslavice 67-0-33 % 4:2 (3:1) 16.09. 15:30 -
Oldřišov B - Služovice 33-0-67 % 0:1 (0:0) 16.09. 15:30 -
Chlebičov B - Komárov 0-0-100 % 2:3 (2:2) 17.09. 15:00 -
Budišovice - Háj B 34-33-33 % 3:2 (3:2) 17.09. 15:30 -
Chvalíkovice - Skřipov 67-0-33 % 1:2 (1:1) 17.09. 15:30
-
Skřipov - Služovice 50-0-50 % 2:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Dobroslavice - Opabrum 100-0-0 % 2:0 (2:0) 24.09. 10:00 -
Suché Lazce - Chlebičov B 100-0-0 % 2:1 (1:1) 23.09. 15:30 -
Komárov - Budišovice 100-0-0 % 3:1 (3:1) 24.09. 15:00 -
Chvalíkovice - H.Lhota 100-0-0 % 4:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Raduň - Oldřišov B 100-0-0 % 2:4 (2:1) 24.09. 15:30
-
H.Lhota - Skřipov 25-0-75 % 1:6 (0:2) 30.09. 15:00 -
Oldřišov B - Háj B 75-0-25 % 4:3 (3:1) 30.09. 15:00 -
Opabrum - Chvalíkovice 0-0-100 % 0:5 (0:3) 30.09. 15:00 -
Chlebičov B - Dobroslavice 100-0-0 % 6:0 (2:0) 01.10. 15:00 -
Služovice - Raduň 75-25-0 % 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Budišovice - Suché Lazce 50-0-50 % 4:2 (1:1) 01.10. 15:00
-
Skřipov - Raduň 67-0-33 % 1:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
H.Lhota - Opabrum 100-0-0 % 10:0 (6:0) 07.10. 15:00 -
Dobroslavice - Budišovice 33-0-67 % 1:3 (1:2) 07.10. 15:00 -
Komárov - Oldřišov B 100-0-0 % 2:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Chvalíkovice - Chlebičov B 0-67-33 % 1:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Háj B - Služovice 33-0-67 % 1:1 (0:1) 08.10. 15:00
-
Oldřišov B - Suché Lazce 50-0-50 % 2:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Opabrum - Skřipov 0-0-100 % 1:5 (0:4) 14.10. 15:00 -
Chlebičov B - H.Lhota 100-0-0 % 2:2 (1:2) 15.10. 15:00 -
Služovice - Komárov 0-0-100 % 4:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Raduň - Háj B 100-0-0 % 5:2 (5:2) 15.10. 15:00 -
Budišovice - Chvalíkovice 100-0-0 % 0:4 (0:2) 15.10. 15:00
-
Skřipov - Háj B 66-17-17 % 4:0 (3:0) 21.10. 14:30 -
H.Lhota - Budišovice 50-17-33 % 4:4 (3:1) 21.10. 14:30 -
Suché Lazce - Služovice 17-33-50 % 2:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Dobroslavice - Oldřišov B 17-17-66 % 3:6 (2:1) 21.10. 14:30 -
Opabrum - Chlebičov B 17-0-83 % 1:7 (0:3) 21.10. 14:30 -
Komárov - Raduň 83-17-0 % 7:3 (2:1) 22.10. 14:30
-
Oldřišov B - Chvalíkovice 100-0-0 % 6:3 (1:1) 28.10. 14:30 -
Chlebičov B - Skřipov 0-0-100 % 6:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Služovice - Dobroslavice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Budišovice - Opabrum 100-0-0 % 16:1 (8:1) 29.10. 14:30 -
Raduň - Suché Lazce 67-33-0 % 0:4 (0:2) 29.10. 14:30 -
Háj B - Komárov 0-0-100 % 5:0 (3:0) 29.10. 14:30
-
H.Lhota - Oldřišov B 50-0-50 % 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Dobroslavice - Raduň 0-0-100 % 3:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Suché Lazce - Háj B 100-0-0 % 3:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Chlebičov B - Budišovice 50-0-50 % 4:5 (2:3) 05.11. 14:00 -
Komárov - Skřipov 100-0-0 % 6:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Chvalíkovice - Služovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 05.11. 14:00
-
Skřipov - Komárov 0-0-100 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Oldřišov B - H.Lhota 33-0-67 % 4:2 (1:0) 23.03. 15:00 -
Háj B - Suché Lazce 33-0-67 % 0:2 (0:0) 24.03. 15:00 -
Raduň - Dobroslavice 67-0-33 % 2:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Služovice - Chvalíkovice 67-0-33 % 0:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Budišovice - Chlebičov B 67-33-0 % 2:2 (2:0) 24.03. 15:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Radek Schuster: Kolo a hokej je pro mě číslo jedna a fotbal je až za nimi
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Michal Dehner: Táta mě do fotbalu musel nutit
- ROZHOVOR S HRÁČEM PODZIMU David Dehner: Jsem rád, že jsme soutěž dobře rozjeli a všechny zápasy doma vyhráli.
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Komárov | 13 | 39:22 | 28 |
2 | TJ Sokol Skřipov | 13 | 30:23 | 27 |
3 | SK Moravan Oldřišov B | 13 | 41:25 | 27 |
4 | TJ Sokol Budišovice | 13 | 48:32 | 23 |
5 | TJ Sokol Služovice | 13 | 22:12 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Lukáš Baďura | 20 |
2 | Marek Mikulík | 20 |
3 | Daniel Solný | 17 |
4 | Adam Górecki | 13 |
5 | Petr Hlaváček | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | David Rychtar | 45 | 63,4% | 0 |
2 | Jiří Klik | 45 | 68,2% | 0 |
3 | Miloslav Mička | 26 | 50,0% | 1 |
4 | Venca Likeš | 11 | 61,1% | 0 |
5 | Radek Hruška | 11 | 45,8% | 0 |
Nejnovější události
D. Rychtar 12:31 28.3.2024 Tip: výhra hostů Oldřišov D. Rychtar 12:31 28.3.2024 Tip: výhra hostů Služovice D. Rychtar 12:31 28.3.2024 Tip: výhra domácích Dobroslavice D. Rychtar 12:31 28.3.2024 Tip: výhra hostů Komárov D. Rychtar 12:31 28.3.2024 Tip: výhra hostů Skřipov