4.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Destrukci Skřipova řídil Štěpán Rohovský

0

Nové Sedlice udeřily hned v první desetiminutovce

Skřipov si po sestupu z okresního přeboru těžko zvyká na nižší soutěž. Ve druhém zápase po sobě inkasoval čtyři branky, aniž by vstřelil branku. V neděli jim nastřilely čtyři branky borci z Nových Sedlic. V prvních dvaceti minutách zamkly Nové Sedlice svého soupeře na jeho půlce. Výsledkem jejich náporu byly dvě branky ve skřipovské síti. V 6. minutě vyslal Těžký kolmici za obranu. Jeho míč našel Patrika Rychtara a ten lišácky přelobobal gólmana Žáka - 1:0. O dvě minuty později dostal z půlky namazáno Štěpán Rohovský a křižnou střelou k tyči nedal brankáři Žákovi žádnou šanci - 2:0. Od dvacáte minuty se hra opticky srovnala. Oba týmy hrozily jen střelami z dálky. Tři minuty před koncem první půle navýšil vedení domácích Štěpán Rohovský, který proměnil pokutový kop - 3:0

Čistý hattrick Rohovského

Ve druhém poločasu měli domácí hru pod kontrolou. Nikam se nehnali a hlídali si třígólový náskok. Hra se vyrovnala a odehrávala se mezi šestnáctkami obou týmů. V 85. minutě dovršil čistý hattrick Štěpán Rohovský, který si v pokutovém území hostů povodil obránce a bodlem nasadil gólmanovi Žákovi potupné housle - 4:0.

SK Nové Sedlice
Lukáš Onderka (Nové Sedlice, obránce): Naprosto zasloužená výhra. Hosty jsme vůbec k ničenu nepustili.

J. Vrána [-] - L. Onderka [-] , J. Lacuch [-] , R. Mrůzek [-] , P. Onderka [-] (46. M. Komenda [-] ) - M. Těžký [-] (73. O. Hečko [-] ) , D. Rychter [-] (79. L. Mikšík [-] ) , D. Střílka [-] , J. Kadula [-] - Š. Rohovský [-] (85. J. Řehulka [-] ) , P. Rychtar [-]