7.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

Najser vstřelil tři branky

0

Zápas rozhodl ve prospěch Dolních Životic střelec hattricku Antonín Najser.

Najser vstřelil dvě branky

Životice konečně v zápase neprohospodařily své těžce vydobyté vedení. Před výbornou diváckou návštvou zahodil první šanci Antonín Najser, který tváři v tvář gólmanovi nezachoval klid. Domácí šli do vedení v 6. minutě, kdy hrdina dne Antonín Najser nadvakrát překonal efektně patičkou hostujícího brankáře Jana Vránu – 1:0. Hosté odpověděli nastřeleným břevnem. Druhou branku Životic vsítil v 31. minutě opět Antonín Najser, který uklidil míč do sítě skluzem po centru zprava 2:0.

Najser dovršil hattrick

Ve druhém poločase se odehrávala hra ve stejných intencích. Životice svého soupeře přehrávaly. Hattrick završil Antonín Najser v 72. minutě, když využil dlouhý balón, na který zbytečně vyběhl brankář Vrána, a Najser podél něho zametl míč do prázdné kasy – 3:0. Hosté ještě v závěru nastřelili břevno. Na výsledku se však už nic nezměnilo a Životice si zaslouženě připsaly do tabulky tři body.

FK Dolní Životice
Zbyněk Světlík (trenér, Dolní Životice): Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Hosty jsme přehrávali a k ničemu je nepustili. Vyhráli jsme poprávu.

SK Nové Sedlice
Lukáš Onderka (Nové Sedlice, hráč): Podepisuji se pod slova domácího trenéra. Nám bohužel chybělo spousta hráčů ze základní sestavy.

V. Toporčák [-] - R. Ondřej [-] (72. P. Jaksch [-] ) , V. Palyza [-] , J. Košárek [-] , A. Vícha [-] (54. J. Továrek [-] ) - M. Pumr [-] (72. O. Jasník [-] ) , J. Lazecký [-] (54. R. Figura [-] ) , M. Elbl [-] , A. Najser [-] (75. A. Košárek [-] ) - M. Hanák [-] , P. Dušek [-]

J. Vrána [-] - D. Rychter [-] , A. Gross [-] , J. Lacuch [-] , R. Mrůzek [-] - L. Mikšík [-] (80. J. Řehulka [-] ) , D. Střílka [-] , M. Těžký [-] , T. Rádek [-] - P. Rychtar [-] , J. Kadula [-]

ŽK: 72. A. Najser - 48. L. Mikšík .
Hráči zápasu: A. Najser .
Místo: tráva. Počet diváků: 111. Rozhodčí: Kotásek Petr - Hendrych Petr, Chalupa Jakub.