8.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Březová popáté remizovala

0

Remízový král z Březové potvrdil opět svou pozici. Z Holasovic si odváží už pátou remízu ze šesti zápasů.

První poločas skončil bezbranek

Hosté z Březové byli celý zápas jednoznačně lepší ve vetšině aspektech. První poločas si domácí nevytvořili témeř žádnou šanci. Akorát po standartce Holasovice trefily hlavou tyč. Soupeří stříleli z každé pozice a vyslali za poločas asi 10 střel na bránu. Největší šanci Březové spálil Patrik Křenek, který nevyužil samostatný nájezd. Jinak se celý zápas nesl ve znamení ostrých a tvrdých soubojů, skluzů a faulů. První poločas skončil bez branek.

Hosté dokázali jen vyrovnat

Ve druhém poločasu hosté domácí prvních deset minut zatlačili. Pak se domácím v 57. minutě podařilo z jedné z mála povedených akcí vstřelit Alešem Schreirem  pěkný gól - 1:0. Hosté  pak vrhli všechny své síly do útoku. Při nebezpečné hlavičce Jakuba Šuhajíka se v 70. minutě zaskvěl parádním zákrokem na poslední chvíli domácí brankář Filip Dehner. V 76. minutě po faulu a následné standardce inkasovali domácí branku, když hostující hráč Tomáš Křenek byl osamocen a nehlídán na malém vápně, a centr bezpečně uklidil ze vzduchu do branky - 1:1. V dalším průběhu měli hosté převahu, ale se zakončováním šancí byli na štíru. V 89. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí David Dehner. Tři minuty poté sudí ukončil tento bojovný a tvrdý zápas za stavu 1:1. Březová si tak připsala pátou remízu.

TJ Sokol Holasovice
David Dehner (Holasovice, hráč): Hosté z Březové byli celý zápas jednoznačně lepší ve většině aspektech. Bod jsme vyválčili se štěstím

TJ Vítěz Březová
Jiří Lichovník (Březová, hráč): Byli jsme celý zápas lepším týmem. Nebyli nám odpískány dvě penalty. K výkonu rozhodčího se ale nechci vyjadřovat.

F. Dehner [-] - D. Dehner [-] , O. Černý [-] (35. V. Bordovský [-] ) , A. Dehner [-] , M. Dehner [-] - K. Kramný [-] (71. J. Fojtík [-] ) , A. Mosler [-] (46. L. Richter [-] ) , A. Schreier [-] , J. Dehner [-] - J. Bolík [-] , J. Matýsek [-]

P. Kukol [-] - J. Šuhajík [-] (72. T. Pecka [-] ) , T. Křenek [-] , P. Cihlář [-] , K. Demel [-] - J. Lichovník [-] (84. O. Bartusek [-] ) , O. Lodňánek [-] , A. Šuhajík [-] , M. Šuhajík [-] - P. Křenek [-] (63. D. Schustek [-] ) , D. Dubový [-]

ŽK: 76. D. Dehner - 60. T. Křenek , 81. K. Demel . ČK: 90. D. Dehner .
Hráči zápasu: J. Dehner , A. Dehner - T. Křenek .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Kopperberg Michal - Matýsek Lukáš, Krajíček Vladan.