10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kobeřice porazily Chlebičov

0

Souboj předposledních Kobeřic s posledním Chlebičovem vyzněl pro domácí družinu. O jejich vítězství rozhodl Návrat, který vstřelil dvě branky. Ve druhé půli jistil vítěztsví Hlawenka.

Návrat dal dvě branky

Souboj dvou celků z konce tabulky vyzněl pro domácí družinu z Kobeřic. V prvním půli byla jednoznačně lepší domácí ekipa. Kdyby velda 5:0, nikdo by se divit nemohl. Domácí se ujali vedení v 13. minutě, když Návrat zamířil svůj projektil k tyči hostující svatyně – 1:0. V 30. minutě zaplula tvrdá střela Návrata opět k tyči hostující brány – 2:0. Pak ještě Návrat zahodil velkou šanci.

Výhru jistil Hlawenka

Ve druhé půli se hra vyrovnala. Hosté korigovali skóre v 54. minutě, když vyraženou střelu Hollesche dorazil do kasy Tihelka – 2:1. Domácí však nedovolili zdramatizování zápasu. V 65. minutě Hlawenka napálil z 30 metrů míč přímo do šibenice hostující svatyně – 3:1. Pak ještě domácí zahodili dvě tutovky Návratem a Bedrichem. Zápas už domácí dovedli do vítězného konce.

TJ Sokol Kobeřice B
David Václavík (Kobeřice B, trenér): V první půli jsme byli jasně lepší a vedli o dvě branky. Ve druhé dali hosté šťastnou branku. My jsme však vzápětí vstřelili třetí branku a dovedli ho do vítězného konce.

SK Viktorie Chlebičov B
Karel Elek (Chlebičov B, asistent trenéra): V první půli měli více šancí domácí. Začátek druhé půle byl s naší strany perfektní. Dokonce jsme snížili. Bohužel jsme dostali branku z 30 metrů. Pak už se jen dohrávalo.

J. Stříbný [-] - J. Zbořil [-] , M. Vidlák [-] , P. Komárek [-] , D. Petroš [-] - L. Jašek [-] (68. P. Ullrich [-] ) , P. Hlawenka [-] (89. M. Rybenský [-] ) , R. Hahn [-] (76. J. Bečica [-] ) , O. Černý [-] - O. Bedrich [-] (83. L. Rycka [-] ) , J. Návrat [-] (85. D. Lasák [-] )

V. Sýkora [-] - D. Lokoč [-] (76. J. Sedláček [-] ) , D. Kurka [-] , D. Hollesch [-] - M. Elek [-] (89. K. Michalík [-] ) , J. Otlík [-] , J. Hollesch [-] , O. Axmann [-] - M. Šupík [-] (82. J. Vilášek [-] ) , L. Baďura [-] , M. Tihelka [-]

ŽK: 38. R. Hahn - 40. D. Hollesch .
Hráči zápasu: P. Hlawenka - J. Otlík .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Těžký Michal - Bukovský Josef, Stanke Vladimír..