3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

--

Hukvaldy protahujou úspěšnou jarní sérii i v nové sezóně

0

Staronový účastník krajské soutěže z Hukvald, si po třech bodech z Mořkova, připisuje další vítězství a opět z čistým kontem. Bylo to již páté soutěžní utkání v řadě bez inkasované branky.

Šimíček zadělal za dvanáct minut na tři body

Zápas začali opticky lépe hosté, kteří drželi míč, ale jejich kombinace končila těsně za půlicí
čarou, kde naráželi na kompaktní domácí blok, který perfektně zafungoval již ve 4. minutě,
kdy Ermis sebral hostům míč, poslal přesně na rozběhnutého Matějku, který přesným centrem
do rozložené hostující obrany našel volného Šimíčka, který z jedné propálil hostující brankáře
a Hukvaldy vedly 1:0. Domácí dále hýřili aktivitou, Košica dloubákem posunul na Ollendra, ale
jeho střela mířila vedle pravé tyče.O minutu později už ale bylo veseleji.Košica doběhl dlouhý míč,
centr přes vápno si našel opět Šimíček a s přehledem zvýšil na 2:0 ! Hosté v tu chvíli vypadali
otřeseně, ale pouze chvíli, neboť poté začali hrát velice aktivně. Ve 24. minutě nejdříve ve slibné
pozici po rohu netrefil hlavou Matějka, hosté se dostali do rychlého protiútoku, který skončil
také rohem na druhé straně a po něm skvěle vyškrábl míč na čáře Sasín na další roh.Ten jako přes
kopírák opět hukvaldští nezvládli a opět Sasín zachraňoval v poslední chvíli. Hosté byli nadále
aktivní a v 31. minutě opět v dobré příležitosti mířili těsně vedle tyče. Důrazné varování pro domácí
zabralo a po dalším rychlém výpadu do hostující obrany, si hostující obránce srazil centrovaný míč
do vlastní sítě a Hukvaldy vedly 3:0. Trošku kruté pro hosty, jelikož v tu chvíli byli aktivnější.
Poslední vzrušení celkem zajímavého poločasu nastalo těsně před poločasem, kdy střelu z dálky
Sasín neudržel, ale hostující útočník dorážku poslal vedle branky!

Marná snaha hostů

Do druhé části opět vlétli lépe domácí, jenže Ollender Košicovu přihrávku nezvládl a Šimíčkova
střela byla zblokována. O 4 minuty později zase perfektně potáhl míč zprava Ermis, posunul na
Šimíčka, ale ten pálil vedle. Hosté se sice snažili, ale na dostřel Sasína se nedostávali, a tak se
ko slovu dostal v 58. minutě Matějka, který si připravil míč a tahlá střela z 20 metrů skončila
v síti 4:0. V posledních 10 minutách se ještě prodral do vápna Ermis, ale v nadějné pozici pálil nad,
poté hosté se během jedné minuty dostali dvakrát do ohrožení po rohových kopech, ale nejdříve
skvěle vyškrábl Sasín a podruhé byl míč sražen obranou.V poslední minutě ještě zahrozil opět Ermis
a po něm Matějka, ale míč do sítě nedopravili a tak si mohli domácí opět zakřičet vítězný pokřik.
Navíc to bylo již páté soutěžní utkání za sebou  s čistým kontem !

TJ Sokol Hukvaldy
J. Sasín [-] - J. Ermis [-] , L. Tobiáš [-] , D. Kučera [-] , Z. Velart [-] (63. L. Vrtný [-] ) , D. Hubeňák [-] - M. Vicher [-] (80. M. Velart [-] ) , M. Košica [-] , J. Ollender [-] - A. Šimíček [-] (72. P. Gold [-] ) , Z. Matějka [-] -

FC Kopřivnice
M. Neuwirth [-] - V. Pala [-] , P. Okřesík [-] (38. V. Machciník [-] ) , T. Nenutil [-] , M. Mička [-] , L. Křížek [-] , D. Hruška [-] , R. Hanzelka [-] , T. Fendrich [-] , J. Daňhel [-] , R. Březina [-]

ŽK: 88. M. Velart - 51. M. Mička , 55. R. Březina . ČK: 61. L. Křížek .
Hráči zápasu: J. Ermis - T. Fendrich .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: KARCH Otakar - TVARDEK Erik, OSTŘANSKÝ Petr.